Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

MAATURISMI AABITS
gallery icon
Galerii

MAATURISMI AABITS

Eesti, maa, turism – Eestimaa turism – Eesti maaturism. Mis on maaturism? Sellise mõttekäigu abil juhatab autor huvilise oma uue raamatu juurde. Nii maaturismiettevõtlust kui ka “Maaturismi aabitsat” võrdleb ta piltlikult ämblikuvõrguga, kus võrgu kõik niidid on omavahel seotud. Kui ämblik võrgus liigutab, võngub kogu pitsiline kudum. Niisiis – kõik toimingud on omavahel põimitud, iga otsus ja toiming mõjutab tervikut.

Aabitsa kaheksas peatükis käsitle¬takse maaturismi iseärasusi, ressursse ja mõjusid, maaturismiteenuseid ja tootepaketti, vaatluse all on kliendikeskne teenindus, maaturismitoote turundus ja ökonoomika ning maaturismi arendamine. Iga peatüki lõpus on aabitsatarkusena esile toodud võtmepunktid. Õppematerjali läbivaks jooneks on maaturismi eripära rõhutamine.

Teooriat ilmestavad näited maaturismiettevõtjate praktilistest kogemustest, samuti nende arvamused. Raamatus on ka maaturismiteenuste hinnakujunduse näidisarvutused. Välja on toodud põhilised maaturismiga seonduvad ingliskeelsed väljendid, mis kasutamise hõlbustamiseks on koondatud erialasesse inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastikku.

Maaturismi aabits on mõeldud turismivaldkonna õppuritele, juba tegutsevatele maaturismiettevõtjatele, maaturismiettevõtlust kavandavatele inimestele ning omavalitustöötajatele, kes oma töö tõttu maaturismiga kokku puutuvad. Samuti saavad seda raamatut kasutada turismiala spetsialistid.

basket icon

Toode on otsas