Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

MA LÕPETAN SELLE JAMA ÄRA

MA LÕPETAN SELLE JAMA ÄRA
Galerii

MA LÕPETAN SELLE JAMA ÄRA

'Ma lõpetan selle jama ära' on Eesti ajakirjanduse akadeemiku ja ajakirjanduse professori -- klassiku Juhan Peegli sõnumite kollektsioon läbi tema kolleegide pilkude. 

Lood on inimlikud ja humoorikad nagu oli Juhan Peegli endagi stiil.

'Ma lõpetan selle jama ära!' on igati sobiv käsiraamat ja õpik praegustele ajakirjanikele, pollitikutele ja Eesti avalikkuses tegutsejatele.
Raamat juhatab Eesti kaasaegse avalikkuse kujundamise akadeemilistesse tagatubadesse.

Teos on õpik neile, kelle asi on hoida ja arendada Eesti avalikkuses stiili ja huumorit.

Ma lõpetan selle jama ära (Peegel, Juhan) on meenutusteraamat Tartu ülikooli ajakirjandusprofessori Juhan Peegli kaasaegsetelt, kogumikus on 41 meenutuslugu. Värvikaid meenutusi on kirjutanud 41 Juhan Peegli kolleegi ja kaaslast, vanematest ülikooli õpingukaaslastest-kolleegidest prof. Huno Rätsep, prof. Ülo Tedre,ajaloolased Hillar Palamets ja Tõnu-Andrus Tannberg, ajakirjanikud Silvia Vissak ja Rein Järlik, eesti keele õppejõud Ellen Uuspõld ja Valve-Liivi Kingissepp, luuletajad, toimetajad, lavastajad, aga ka soome kolleegid ning Juhani pere.

Raamatus on ohtralt Juhan Peegli enda luuletusi, pilte, aga ka ajastuomaseid pilte.

Raamat on mõeldud Eesti ajakirjanduse kujundamisloost huvitatutele, ajaloo, ajakirjanduse ja Eesti mõtteloo huvilistele inimestele.

See on ka ajastutruu andmeallikas Eesti ühiskonna ja kultuuri olukorrast ning sisevõitlustest 1950ndatest aastatest kaasajani.

Toode on otsas