Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Mõttemängud perele
gallery icon
Galerii

Mõttemängud perele

Hea mälumängu-pere!

Raamat "Mälumängud perele" sisaldab 500 küsimust ja vastust väga erinevatel ning ka erineva raskusastmega teemadel, mis on jagatud 50 mälumänguks. Mängude valdkonnad on tavapärased – alates iga päev koolis õpitavatest ainetest nagu ajalugu ja kirjandus, loodusõpetus ja geograafia kuni spordi, rahvapärimuse ja astronoomiani.

Selle mälumänguraamatu teeb eriliseks see, et iga mäng on jagatud kaheks osaks: vanema küsimused lapsele ja lapse küsimused vanemale. Kui harilikult on emad-isad ja õpetajad need, kes koolitükke kontrollivad, siis siin saab laps olla küsija ja õpetaja rollis. Mängida võib "üks ühe vastu", aga muidugi ka koos kogu perega ning koostada võistkonnad selliselt, nagu tuju tuleb – laps võib oma tiimi võtta külla tulnud sõbra ja vanem nõu küsida kasvõi oma vanemalt või kui näpud piisavalt kiired, siis miks mitte otse kõiketeadvalt Google'ilt. Hindeid selles mängus ei panda ja "spikerdamise" eest peale tunde ei jäeta. Pealegi saab õiget vastust piiluda lehekülje pöördelt, mis aitab küsijal ka vastajale vihjeid anda.

Miks üldse "mäluga mängida"? . Küsides-vastates tekib hasart ja võistlusmoment, lapsel kinnistuvad erinevad teadmised, mis koolitunnis ja eluski ju mööda külge maha ei jookse, ning vanem saab proovile panna oma mälu ja teadmised, millest omajagu suure tõenäosusega enam aju "igapäevavoos" ei osale. Boonuseks loomulikult perega koos veedetud kvaliteetaeg.

Head mängimist!

Saadavus kauplustes

17,50 €

delivery icon