Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Mälestused temast
gallery icon
Galerii

Mälestused temast

Noor ema võitleb võimaluse eest teenida välja koht oma lapse elus.

Aga kas seal on talle ruumi?

Istunud viis aastat traagilise vea tõttu vangis, naaseb Kenna Rowan linna, kus kõik viltu läks. Ta loodab kohtuda oma nelja-aastase tütrega, aga sildu, mille Kenna põletas, paistab olevat võimatu taastada. Kui väga ta ka ei püüaks end tõestada, on kõik inimesed ta tütre elus otsustanud teda iga hinna eest tõrjuda.

Ainus, kes teda kategooriliselt eemale ei tõuka, on baariomanik Ledger Ward – üks väheseid veel allesjäänud lülisid Kenna ja tema tütre vahel. Ent kui keegi peaks saama teada, et pisitasa on Kenna Ledgeri elus aina olulisemat rolli omandamas, riskiks Ledger kõigi talle oluliste inimeste usalduse kaotamisega.

Kenna ja Ledgeri vahel tekib neid ümbritseva surve kiuste side, aga sedamööda, kuidas kasvavad nendevahelised tunded, suureneb ka risk. Selleks, et rajada tulevik, mis tugineb lootusele ja tervenemisele, peab Kenna leidma võimaluse minevikus tehtud vead heastada.

Colleen Hoover on tänapäeva loetumaid kirjanikke. Ta on mitmekordne Goodreadsi lugejalemmik ja hoiab enda tundeküllaste romaanidega raamatuedetabelite tippe juba aastaid. 2016. aasta teosest „Ei iial enam“ („It Ends with Us“) on saanud ülemaailmne fenomen, mille järje, eesti keeleski ilmunud romaani „Kõik algab meist“ esmatrükk oli rekordilised 2,5 miljonit eksemplari.

Hingeline ja pisarateni liigutav „Mälestused temast“ on Hooveri kahekümne kolmas raamat.

Saadavus kauplustes

23,99 €

delivery icon