Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Lunastus
gallery icon
Galerii

Lunastus

Islandi krimikirjanduse rahvusvaheliselt tunnustatud kuninganna Yrsa Sigurðardóttiri uus romaan „Lunastus” jätkab tema lastemaja lugude sarja.

Politseinikud saavad kuriteost teada täpipealt niisamuti nagu kõik teisedki ehk Snapchati kaudu. Videosõnumil võib näha andeks paluvat hirmunud tütarlast. Kui ohvri laip leitakse, on see tähistatud numbriga 2.
Juurdluses osalev uurija Huldar kaasab ka lastepsühholoogi Freyja, kes aitab küsitleda mõrvatud teismelise sõbrannasid. Peagi avastavad nad, et Stella ei olnud sugugi see ingel, kes ta olevat inimeste väitel olnud – ent kes võis teda siiski nii palju vihata, et ta tappa?
Siis läheb aga kaduma veel üks teismeline ja Snapchatiga saadetakse uusi videoklippe. Freyja ja Huldar jõuavad viimaks ometi kokkuleppele vähemalt kahes asjas ehk selles, et tõde ei ole põrmugi lihtne ja et tapja ei ole oma tegemistega veel kaugeltki ühel pool.

Sotsiaalmeedia süngemat poolt käsitlev „Lunastus” on põnevast põnevam lugu, mis paneb teid enda käest küsima, kas teil on midagi, mille eest andeks paluda.

Elisabet Reinsalu soovitab: "Jubedusi autori raamatutes jagub, kuid see pole asja tuum, vaid teatud sündmuste paratamatu tagajärg. Kusagil on autor öelnud, et tahtis kujutada selliseid mõrvu, mida üheski krimkas varem pole tehtud. Uskuge, see tal õnnestub. Ent autori tugevus peitub ikkagi ühiskonna peegeldamises, inimloomuse tõlgendamises ja meid ümbritsevate sotsiaalsete nähtuse analüüsis. Tema raamatud pole lihtne lugemine, kuid nendes on sügavust ja helgust, isegi huumorit, mis annab lootust ja pakub olemiseks lohutust ning hõlpu. Samas ütleb midagi väga tabavat ja sügavamõttelist meie kaasaja kohta."

Saadavus kauplustes

25,99 €

delivery icon