Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

LUGU SELLEST, KES LÄHEB, JA SELLEST, KES JÄÄB. NAPOLI-ROMAANIDE SARJA III OSA

LUGU SELLEST, KES LÄHEB, JA SELLEST, KES JÄÄB. NAPOLI-ROMAANIDE SARJA III OSA
Galerii

LUGU SELLEST, KES LÄHEB, JA SELLEST, KES JÄÄB. NAPOLI-ROMAANIDE SARJA III OSA

Lugu sellest, kes läheb, ja sellest, kes jääb” jätkab kahe vaestest oludest pärit sõbranna Lila ja Elena keeruliste suhete käsitlemist. Tüdrukud kasvavad üles, nende elud põimuvad ja lahknevad, aga ükskõik kui otsustavalt Elena ka ei sooviks Lila mõjuvõimust pääseda, õnnestub see tal vaid ajuti ja mitte kauaks. Mõlemad noored naised üritavad omal moel pääseda meeste kehtestatud pitsitavatest piirangutest Napoli vaeses linnaosas, aga ka laiemalt, abielu-, töö-, ühiskondlikes suhetes. Ka siis, kui nii ühe kui ka teise elukorraldus näib kindlalt paigas olevat, ootavad mõlemat veel ees kannapöörded ja hüpped tundmatusse.

Elena Ferrante on Itaalia nüüdiskirjanduse üks tähelepanuväärsemaid autoreid. Oma rahvusvahelist tunnustust pälvinud Napoli-romaanidega toob ta lugejateni universaalse ja liigutava loo sõprusest ja kuuluvustundest. „Lugu sellest, kes läheb, ja sellest, kes jääb” on tetraloogia kolmas raamat. Sellele eelnesid „Minu geniaalne sõbranna” (eesti k 2016) ja „Lugu uuest perekonnanimest” (eesti k 2019). Romaanisarja põhjal on valminud Eesti Televisiooniski näidatav teleseriaal „Minu geniaalne sõbranna”.

Rahva Raamatu kirjastaja René Tendermann soovitab: “Kuigi ma soovitan väga kõigil lugeda raamatuid, on elu läinud eriti kergeks, sest kõik võivad vaadata suurepärast ja romaanitruud sarja.
Seni ilmunud kolm raamatut on vapustavad. Raputavad.
Sõnulseletamatult head."

Saadavus kauplustes

26,50 €

Püsikliendile

25,18 €