Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Lihtsus kokakunstis

Lihtsus kokakunstis
gallery icon
Galerii

Lihtsus kokakunstis

See raamat sobib köögiriiulisse kõigile neile, kes soovivad süüa tervislikke ja nauditavaid roogi, aga valmistada neid võimalikult kergelt ja kiirelt.
Raamatust leiad 54 retsepti üheksas kategoorias, mis on kõik kannustatud lihtsatest protsessidest. Samuti leiad soovitusi lihtsamaks kokkamiseks ja praktilise poenimekirja, mille abil kodused kapid head toorainet täis varuda. Siin saavad kokku mõnusad ja kodused maitsed ning huvitavad kooslused. Toidud, mida valmistada nii argiõhtutel kui ka nädalavahetustel. Maiustused, mis on valmistatud täisteratoodetest ja madalama glükeemilise indeksiga magustajate abil ning aitavad murda müüti, et tervislik toit ei paku erilisi naudinguid. Ning nende toitude tegemiseks ei ole vaja määrida mitut kaussi, mitut potti ja liiga palju pingutada.

“Pärast selle raamatu lugemist tekib kohe tahtmine oma perele süüa teha! Siinsed kodused toidud on Paula nägu. Kõik koostisained on poodidest ja turult kergelt kättesaadavad ning igati tervislikud. Retseptid on kokku pandud armastuse ja kirega toidu vastu, mis lubavad sõpru ja peret rõõmustada õigete toitainetega. On üllatavaid kooslusi, näiteks kõrvits ja pirn, mis on uudne ja varem proovimata. Julgustan katsetama kõiki Paula põnevaid ja imelisi retsepte. Head lustimist!”
- Emmanuel Wille, restoranide Olde Hansa ja Chef’s Manu DoubleDecker peakokk

Paula Särekanno on toidublogija ja retseptide autor ajakirjades Oma Maitse ning Pere ja Kodu. Oma retsepte jagab ta lugejatega ka oma kodulehel paulasarekanno.com ja Instagramis. Tema retseptid järgivad madala glükeemilise indeksi põhimõtteid, hoides veresuhkru stabiilsena, kuid tegemata maitses allahindlust

Saadavus kauplustes

25,99 €

delivery icon