Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Lihtsate asjade tähtsus

Lihtsate asjade tähtsus
gallery icon
Galerii

Lihtsate asjade tähtsus

Aasta Raamat 2022 võitja

"Mulle tundub, et see, mida me elus, väljaspool endid otsime, on äratundmine – on see siis kunst, teater, kino, raamatud, muusika või teised inimesed… Me tahame äratundmist! Selle puudutust. Ja see raamat pakub kaanest kaaneni äratundmist. Selles äratundmises on ilu, valu, pisaraid ja naeru. Veel enam, need tekstid, need sõnad mõjuvad justkui puhastavalt ja tervendavalt! See on rännak lapsepõlvest küpsemiseni, kevadest talveni ja maapinnalt taevalaotuseni." Natali Väli näitleja

"“See, mis sa endast välja annad, tuleb ühel päeval su juurde tagasi,“ kordas mu kadunud vanaema, pisike kui kirsikivi, aga sisimas suur nagu ilmaruum. See lause on minu piibel, mu usk, mu mantra. Sest kõik tuleb ringiga tagasi. Ja läheb edasi. Vaenamine vaenlastena. Vimm vihkamisena. Hea headusena. Soe soojusena. Elu peegeldab alati vastu. Milline kergendus on mõista nende kõige lihtsamate asjade võlu." Lauri Räpp

"Elu on pidev areng. On paremaid ja halvemaid aegu, aga lõpuks läheb kõik alati nii, nagu minema peab. Vahel on hea, kui keegi midagi su lennuteele kaasa ütleb või mõtleb koos sinuga. Täpselt selline tunne tekib Lauri tekste lugedes, ta on nagu kaasaelaja, lohutaja, motiveerija. Tema tekstidel on kummaline mõju – siis, kui sul on elus keerulised ajad, mõjuvad ta tekstid lohutavalt ja lootust andvalt, ja lihtsamatel aegadel annavad ta tekstid sulle hoogu juurde." Rain Siemer kirjastaja

Autorist:

Lauri Räpp on avaldanud neli raamatut, mida on müüdud kokku üle 11 000 eksemplari. Tal on Instagramis üle 20 000 jälgija, mis teeb temast Eesti suurima jälgijaskonnaga tekste ja luuletusi postitava inimese.

Lugejate tagasiside:

Suur tänu Sulle lihtsaid asju armsal riimuval viisil edasi andmast. Suur anne ja heatahtlikkus, usaldus ja usk, arm, armastus ja valu, kaunilt kujundatud read, mis kõnetavad ja liigutavad.

AITÄH!

***

Aitäh, et jagad oma mõtteid!

***

Aitäh, et oled loonud hingele taas midagi nii ilusat.

***

Tänan Teid, Lauri, erinevate mõtete, tekstide, ideede ja sõnulseletamatult kaasahaaravate ridade eest, mille lugemise võimalust kogu lugupidamisega väärtustan ja hindan.

***

Aitäh õigete mõtete eest, täpselt õigel ajal!

***

Suur tänu, Lauri! Sul on hingeminevad ja -puudutavad luuletused.

***

Imetlen kõrgelt sinu oskust sõnu nii kaunilt ritta seada ning neid omavahel põimida! Aitäh Sulle!

***

Sinu sõnades on nii palju ilusat! Aitäh! ❤️

***

Aitäh nende alati hinge puudutavate sõnade eest.

***

Mõtted, luuletused ja sõnad puudutavad niigi väga palju! Kasutan võimalust ja ütlen – aitäh rasketesse hetkedesse ja rõõmsatesse päevadesse emotsioonide saatmise eest :)

***

Käesolev teos on kui luule- ja lühiproosa vormis enesearenguraamat, mis aitab toime tulla eluraskuste ja kaotustega ning näitab, et alati on lootust ja et kõik on võimalik.

Saadavus kauplustes

20,99 €

delivery icon