Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Levist väljas
gallery icon
Galerii

Levist väljas

Suvevaheajal lausa kohustuslik lugemine loomi armastavatele poistele ja tüdrukutele!

Iseseisev Kati-e armastab loomi sama palju kui elektroonikat ja programmeerimist. Ti-bot on Kati-e ehitatud lendav robot. Koos on nad loomaabiagendid ja lahendavad lemmikloomadega seotud juhtumeid.

Kati-e, Timi ja Ti-bot seiklevad maal. Talus on palju armsaid loomi ning ATV-ga on tore talutöödes aidata. Aga mis saab siis, kui Ti-bot on kadunud ja telefonil ei ole levi?

Tempokas „Loomaabiagentide” sari on võlunud lugejaid nii Soomes kui ka välismaal. Loomahull IT-tüdruk Kati-e, tema robot Ti-bot ja naabripoiss Timi pakuvad samastumisvõimalust paljudele lugejatele.

RIINA JA SAMI KAARLA on „Pet Agentsi” sarja idee, teksti ja illustratsioonide autorid. Riina on olnud lapsest saadik hull loomade järele. Kodus oli alati kass ja maal vanavanemate juures lehmi ja sigu. Riina ravis ja viis loodusesse tagasi oma õuele sattunud vigastatud loomi nagu harakaid, vareseid, konni ning kassi küünte vahelt päästetud sisalikke ja hiiri ning teisi närilisi. Riina ja Sami loomasõbralikus perekonnas on olnud lemmikuteks hamstreid, liivahiiri, rotte, viirpapagoisid, akvaariumikalu, küülikuid ja bensiinijaamast päästetud kodustatud hakk. Praegu kuuluvad perekonda lisaks neljale pojale Tšehhi huntkoer Kira ja Portugali veekoer Patu ning segaverelised kassid Kiki, Milu, Repe ja Sulo. Kõiksugu seiklused lemmikloomadega on neil seega omast käest võtta!


Saadavus kauplustes

19,99 €

delivery icon