Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

LEPATRIINU LUGU
Galerii

LEPATRIINU LUGU

Raamat "Lepatriinu lugu" valmis lastele tudulugu jutustades. Tihtipeale oli pika päeva lõpuks enda pea juba tühi, ning korduma kippus lepatriinu lugu, mida vahvalt iga kord natuke uutmoodi jutustada saab, ning mis peamine, lapsed saavad ka ise kaasa mõelda ja lugu luua.

Raamatu illustratsioonid on joonistatud vôimalikult lapsemeelselt, et julgustada ka lapsi joonistama ning nägema enda piltides kunsti.
Mõte see lugu raamatusse kirja panna tekkis tänu minu kahele pojale, kes seda lugu aina uuesti soovisid kuulata. Minu vanem, kuueaastane poeg hakkas seda lugu jutustama rahustamiseks oma väiksemale vennale. Lapsed saavad selle looga edukogemuse, nad õpivad ise seda vestma ning tunnevad end hästi, sest neil on nüüd oma lugu.

See raamat viib lapsed ja lugejad visuaalsele rännakule, kus värvikirevad ja fantaasiarikkad pildid näitavad ühe päeva kulgu läbi lepatriinu silmade. Väga kerge sisuga jutuke on lastele lihtne lugeda ning mis peamine, sellise sisuga, mida lastel on kerge ka ise jutustada, et nii luua oma muinaslugu. Tuleb vaid küsida, kellega seekord lepatriinu kohtus ning kas too metsaelanik oskas putukat aidata.

Mari Ojasaar on loominguline hing, kodumaise ehtebrändi KUMA Designi looja ning 2-aastase ja 6-aastase poja ema. Tema inspiratsiooniallikateks on loodus, maailmas rändamine ja kunst. Enda elustiiliga loodab ta inspireerida ka oma kahte poega vaatama elu natuke teise pilguga ning julgustab neid iga päev õppima läbi eksimuste ja avastamise. Mari naudib lastega koos veedetud aega kogu hingest ning üritab ka ise iga päev midagi lastelt õppida.

Saadavus kauplustes

15,50 €

Püsikliendile

14,73 €