Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Läbi klaasi
gallery icon
Galerii

Läbi klaasi

Lummav romaan, mille tegevus toimub imelises Veneetsias.

Selles raamatus viib Donna Leon lugeja saladuslikule Murano saarele, kus asuvad maailmakuulsad klaasivabrikud.
Kaunil kevadpäeval aitavad commissario Brunetti ja tema abiline Vianello viimase sõpra Marco Ribettit, kes on vahistatud mürgiste jäätmete vette heitmise vastase protesti ajal. Seejärel satuvad nad silmitsi mehe äia, Giovanni de Cali raevuga. De Cal, pahur klaasivabrikant, on kuuldavasti lasknud Murano baarides lendu vägivaldseid ähvardusi Ribetti suunas.
Brunettis tärkab uudishimu ja teda tõmbab Muranole asja uurima. Kas de Cal on sedasorti mees, kes oma ähvardused teoks teeb? Ühel hommikul leitakse de Cali öövalvuri laip. Brunetti asub tapjat otsima nii pikkadel lõunasöökidel ja salajastel paadisõitudel, vaiksetes baarides kui ka kitsastel põiktänavatel. Kas tal õnnestub juhtlõngad lahti harutada, enne kui öövalvuri surm unustuse hõlma vajub?

Donna Leon (sünd 1942) on Ameerika päritolu kirjanik, kelle loodud tegelaskuju commissario Brunetti tegutseb Veneetsias ‒ linnas, kus Leon on ka ise elanud (tema teine kodu asub ühes Šveitsi külakeses).
Auhindu võitnud Brunetti-sari on tuntud kogu maailmas ja seda on tõlgitud kümnetesse keeltesse, kuid autori soovil mitte itaalia keelde: Leon on põhjenduseks öelnud, et tahab vältida kuulsaks saamist oma kodukohas, soovides elada vaikselt ja tähelepandamatult.

Saadavus kauplustes

23,99 €

delivery icon