Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Lümfisüsteem ja pikk elu

Lümfisüsteem ja pikk elu
gallery icon
Galerii

Lümfisüsteem ja pikk elu

Raamat „Lümfisüsteem ja pikk elu“ selgitab, kuidas lümfisüsteem mängib otsest rolli organismi erinevates protsessides ning pakub välja tegevuskava, mis aitab lümfivoolu tugevdada ja toetada. Mida sujuvamalt toimib lümfisüsteem, seda paremini töötab organism.

„Lümfisooned“ on sõna, mida sageli seostatakse vähiga, sest see on üks peamisi teid, mille kaudu vähk organismis levib. Tegelikult on lümfisüsteem tander, kus võidetakse ja kaotatakse enamus meie igapäevastest bioloogilistest lahingutest: see mängib rolli mitte ainult vähi, vaid ka südamehaiguste, aju ja seedekulglaga seotud probleemide puhul.

Olnud aastakümneid südame- ja veresoonkonna haiguste kirurg, on Gerald Lemole tihti märganud südameprobleemidega hädas patsientide ummistunud lümfikanaleid ning hägustunud ja saastunud lümfivedelikku. Ja tervete inimeste lümfivedelik? Kristallselge. Nagu kanalisatsioonivesi võrreldes Kariibi merega.

Miks on lümfisüsteemi seisukord nii oluline?

  • Selle kaudu toimetatakse teave toksiinidest immuunrakkudesse, et need saaksid kahjulikud ained hävitada või neutraliseerida.
  • Lümfisüsteemi abil viiakse minema kahjulikud ained ja nende võimalikud jääkproduktid.
  • Lümfisüsteem aitab kaasa organismi puhastumisprotsessile, et organism saaks terveneda ja haiguspiirkonnas molekule taastoota.

Ilma tõhusa lümfivooluta on kõik need kolm protsessi surve all, mistõttu tekib kroonilise põletiku ja toksiliste ainete kuhjumise oht, seades nõnda tõsise surve alla meie ainevahetuse ja kogu organismi toimimise.

Klaar, puhas ja hästi funktsioneeriv lümfiringlus on üks peamisi tervise garante. Sestap on raamatu autorid võtnud nõuks aidata lugejal tõhustada oma lümfivoolu, et keha saaks toksiinidest ja jääkainetest puhastuda ning päästa organismi väärtalitluse doominoefektist: kroonilistest vigastustest, põletikest ja haigustest.

Saadavus kauplustes

43,50 €

delivery icon