Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Kuidas ma investeerin börsiaktsiatesse

Kuidas ma investeerin börsiaktsiatesse
gallery icon
Galerii

Kuidas ma investeerin börsiaktsiatesse

Aastal 2016 eesti keeles ilmunud Seppo Saario raamat „Kuidas ma investeerin börsiaktsiatesse“ on läbi teinud põhjaliku uuenduskuuri, eelkõige investeerimisturgude arenguid silmas pidades. Nagu Saario isegi tõdeb, käes on murrangulised ajad, mil digitaliseerimine, globaliseerumine, kliimamuutused, sotsiaalmeedia ja tehisintellekt lammutavad agaralt majandusstruktuuri, milles siiani on andnud tooni pigem kaubandus- ja tööstusettevõtted.

Raamat räägib lihtsalt, loogiliselt ning elutruult sellest, kuidas aktsiaturud toimivad. Vanameistril jagub rohkelt praktilisi nippe, kuidas turult rammusamaid palu noppida, kahjumeid minimeerida ja investeeringute riskiastme muutumist prognoosida.

Saario, kelle õpetussõnade najal on nii siin- kui ka sealpool Soome lahte üles kasvanud terved põlvkonnad aktsionäre, on veendunud, et edukas saab olla üksnes see investor, kes suudab muutustega kohaneda, kahanevatest ärivaldkondadest nutikalt taanduda ning uusi kasvuvõimalusi märgata.

Kui nii mõnigi investeerimisraamat viskab lapates õhku korraliku pahmaka teoreetilist tolmu, siis üle kuuekümne aastase investeerimiskogemusega Saario on puhas praktik, kes jagab lahkelt kogunenud nippe. Ta ei salgagi, et hindab börsiettevõtteid siiani jalgadega, käies kohapeal tutvumas nendega, mille väärtpaberid ta omab. Ta on veendunud, et põhimõtteid, mis on sind alati teeninud, pole mõtet niisama üle parda visata.

Raamatu väljaandmist on toetanud LHV ja Nasdaq Tallinn.

Kristi Saare soovitab: “On vähe raamatuid, mille puhul on nii ühiselt kokku lepitud, et see on tõesti valdkonnas kohustuslik kirjandus. Aktsiainvesteeringute puhul on Seppo Saario aktsiaraamat just selline, mida ei loe aktsiainvestor mitte korra-kaks, vaid hoiab seda kodus riiulil, et vajadusel ka viie aasta pärast mõnda teadmist värskendada. Kui alustajale annab raamat ettekujutuse sellest, kui palju põnevat on aktsiate maailmas avastada, siis edasijõudnud investor saab ühe meie piirkonna edukaima ja tuntuima börsiinvestoriga investeerimisstrateegiate plusse ja miinuseid võrrelda. Seppo on ka ise tunnistanud, et kõiki oma börsiinvesteerimisi reegleid ta kogu aeg ei jälgi, ent olulised põhimõtted portfellile aluse panekuks saab nende seast iga investor välja valida.”

Saadavus kauplustes

41,99 €

delivery icon