Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

KUIDAS ÄREVUSEGA TOIME TULLA. ABIKS NOORTELE

KUIDAS ÄREVUSEGA TOIME TULLA. ABIKS NOORTELE
gallery icon
Galerii

KUIDAS ÄREVUSEGA TOIME TULLA. ABIKS NOORTELE

Mari Kolga, kriisinõustaja-psühholoog, kirjutab raamatu saateks:

„Raamatus käsitletakse peamiselt kahte emotsiooni: ärevust ja hirmu. Pole olemas häid või halbu emotsioone, kõik tunded on loomulikud ja nende kogemine meie igapäevaelu osa. Küll aga võib meil kõigil mõnikord olla keeruline tunnetega toime tulla. Ärevus ja hirm võivad olla nii edasiviivaks jõuks kui ka takistajaks meie tegevustes. Kui ka Sina tunned, et ärevus ei lase Sul oma elust täit rõõmu tunda ja hirm takistab Sul teha kõike seda, mida sooviksid, siis on see raamat just Sulle.

Regine Galanti õpetab lihtsasti kasutatavaid nippe, kuidas oma ärevust ja hirmu leevendada, ja aitab mõista, miks on meile ka sellised tunded vajalikud. Ma ei ütle, et raamatu läbilugemisega oled ärevusest ja hirmudest vaba, kuid kui pisut harjutad ja järjepidevalt järgid raamatus pakutud soovitusi, tuled nende tunnetega paremini toime.“

Raamatust leiad:

Teste ja küsimustikke enese hindamiseks, et mõista paremini end vaevavat ärevust ja emotsioone ning leida nende vallandajad.

Rohkem kui 30 kognitiiv-käitumuslikku tehnikat ärevusega toimetulemiseks koos praktiliste strateegiatega, kuidas hakkama saada selliste emotsioonidega nagu viha ja kurbus.

Rohkem kui 30 teadvelolekuharjutust, et praegusel hetkel visualiseerimise, hingamise ja meditatsiooni abiga ärevusest võitu saada.

Doktor Regine Galanti on kognitiiv-käitumuslikule teraapiale spetsialiseerunud kliiniline psühholoog, kes on pühendunud ärevuse all kannatavate laste ja teismeliste ravile.

Merilin Mandel soovitab:
“Vaimse tervisega on see värk, et sellest on hästi lihtne rääkida üldistatult – ‘hea vaimne tervis’, ‘kuidas hoida vaimset tervist’ ja nii edasi. Vahel juhtub seetõttu, et on keeruline aru saada, kus me ise sellel skaalal asetseme – et kui me teeme kõiki asju ‘õigesti’, siis peab ju ometi ‘hästi’ olema! Seega, kui sind miski häirib – näiteks ärevus -, soovitan sajaga leida viise, kuidas seda sõna ja tunnet enda moodi võimalikult proaktiivselt ja hellalt lahti harutada! Näiteks erinevate harjutuste toel, oma käe ja häälega, mitte ainult silmadega ja mõtetes.”

Saadavus kauplustes

23,50 €

delivery icon