Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Kolmteist
gallery icon
Galerii

Kolmteist

Nad olid Hollywoodi kuumim staarpaar. Maailm oli nende jalge ees. Nüüd on üks neist surnud ja Hollywoodi staar Robert Solomonile esitatakse süüdistus oma kauni naise jõhkras mõrvas.

See on sajandi kuulsuste mõrvaprotsess ja Roberti kaitsjad soovivad oma meeskonda ühte inimest: petturist advokaadiks saanud Eddie Flynni.

Kõik tõendid viitavad Roberti süüle, kuid kui kohtuprotsess algab, tekitavad pahaendelised juhtumid kohtusaalis Eddies kahtlusi.

Mis siis, kui kohtusaalis on rohkem kui üks näitleja?

Mis siis, kui kohtu all ei ole mõrvar? Mis siis, kui mõrvar on hoopis vandemeeste hulgas?

Iiri menukirjaniku Steve Cavanagh’ romaanisarjas kasutab kriminaalkaitseadvokaat Eddie Flynn oma teravat taipu ja kõikvõimalikke pettusi, bluffi, trikke ja nippe, et tagada oma klientidele õigeksmõistev kohtuotsus.

Jaan Martinson soovitab: "Steve Cavanagh’ „Kolmteist” on suurepärane kohtusaaga koos jõulise täiendusega, mis on küll ebareaalne, aga seevastu äärmiselt põnev ja loosse sobiv, et moodustustuks üks tervik.

Advokaat Eddye Flynn, kes on noorusaegadel käinud läbi paksust ja vedelast ning tunneb kõiki trikke taskuvarguseni välja, satub sajandi kohtuprotsessil kaitsma maailma kuumimat filmistaari, keda süüdistatakse abikaasa ja turvamehe mõrvas. Flynn on vastakuti halastamatu superprokuröriga, kes pole kaotanud ainsatki protsessi, sest ei mängi alati kõige puhtamat mängu. Ehk siis kokku lähevad proff ja asjaarmastaja, kui nii võib nimetada. Või siiski mitte... Sest Flynnil on (elu)kogemus nii-öelda teiselt tasandilt – neilt, keda ta vangi mõistmisest päästab. Just Flynni manipulatsioonid lisavad raamatule hiilguse. Ent loos on ka teine lugu – tegutsemas on äärmiselt jõhker sarimõrvar, kes peab end tabamatuks..."

Saadavus kauplustes

25,99 €

delivery icon