Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Koduabilise saladus
gallery icon
Galerii

Koduabilise saladus

„Külaliste magamistuppa ära mine.“ Ust sõrmeotstega puudutava Douglas Garricki näole langeb vari. „Mu naine … ta on väga haige.“ Ta jätkab mulle nende vapustava katusekorteri tutvustamist, aga mul on suletud ukse taha peidetud naise osas kohutav eelaimus. Kuid ma ei saa selle töökoha kaotamisega riskida – juhul, kui ma tahan endiselt varjata oma kõige süngema saladust …

Raske on leida tööandjat, kes mu mineviku kohta liiga palju küsimusi ei esitaks. Niisiis tänan oma õnnetähte, kui Garrickid otsekui imeväel mulle tööd pakuvad. Ma koristan nende jalustrabavate linnavaadetega katusekorterit ja valmistan klantsivas köögis peeneid eineid. Saan siin mõnda aega tööd teha, seni varjus püsida, kuni olen soovitu saavutanud.

See kõik on peaaegu ideaalne. Kuid ma pole ikka veel kohtunud proua Garrickiga ega näinud, milline külaliste magamistuba välja näeb. Usun kindlalt, et olen kuulnud teda nutmas. Märkan pesu pestes ta valge öösärgi kaeluse ümber vereplekke. Ja ühel päeval ei suuda ma vastu panna kiusatusele uksele koputada. Kui see vaikselt lahti vajub, muudab toas nähtu kõike.

Just siis annan ma lubaduse. Eks ma ole seda ju ennegi teinud. Ma saan proua Garrickit kaitsta, avaldamata seejuures oma saladusi.

Douglas Garrick on kurja teinud. Ta maksab selle eest. Küsimus on üksnes selles, kui kaugele ma olen valmis minema.

Raju, šokeerivate süžeepööretega järg rahvusvahelisele menuraamatule, New York Timesi, USA Today ja Wall Street Journali edetabelite tippe vallutanud „Koduabilisele“, hoiab teid lugemas hommikuni!

Saadavus kauplustes

23,99 €

delivery icon