Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Kirikakrad
gallery icon
Galerii

Kirikakrad

Oma korterist Odenplanil leitakse tapetuna eakas abielupaar. Paistab, et mees on maha lasknud oma naise ja seejärel iseennast. Hüvastijätukirjas selgitab ta, et nad ei suuda pärast tütre surma edasi elada.

Korterisse lukustatud Ali ootab teadet. Ta on põgenenud Iraagist ja loodab Rootsis alustada uut elu. Ainus, mida tema heategija nõuab, on lihtne vastuteene. Ja et ta nende kokkuleppest vaikib.

Bangkokis katkevad ühe noore rootslanna sidemed ümbritseva maailmaga. Keegi lammutab tükkhaaval laiali tema elu. Tai politsei poolt tagaotsitavaks kuulutatud, asub ta otsima inimest, kes on teinud kõik, et teda hävitada.

Fredrika Bergman ja tema kolleegid kriminaalinspektor Alex Rechti töörühmast hakkavad uurima Odenplanil toimunud topeltmõrva. Peagi selgub, et nende ees on midagi palju keerulisemat kui kahe inimese vabasurm. Tundub, et looga on seotud täiesti erinevad sündmused koguni väljaspool Rootsit. Nad kardavad, et iga uurimisele kulunud päev võib kaasa tuua veel rohkem ohvreid. Aeg jookseb, kuid need, kes midagi teavad, vaikivad.

„Kristina Ohlssonil on õnnestunud see, mida enne teda on püüdnud paljud: viia Rootsi krimiromaan uuele ja üllatavale tasemele.” - Arne Dahl

„Täiuslik põnevik, mille üha kasvav pinge tõmbab ka lugeja närvid viimseni pingule.” - Dagens Nyheter

KRISTINA OHLSSON õppis riigiteadusi ja enne kirjutamisele pühendumist töötas OSCE-s, Rootsi Julgeolekuteenistuses ja välisministeeriumis. Kuuest romaanist koosnevat krimisarja Fredrika Bergmanist ja Alex Rechtist on saatnud edu ka väljaspool Rootsit ning raamatuid on tõlgitud 18 keelde. Romaanide põhjal on valminud telesari „Stockholmi reekviem”. „Kirikakrad” on populaarse sarja teine raamat.

Saadavus kauplustes

19,99 €

delivery icon