Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

KENTSAKAS JUHTUM KOERAGA ÖISEL AJAL

KENTSAKAS JUHTUM KOERAGA ÖISEL AJAL
Galerii

KENTSAKAS JUHTUM KOERAGA ÖISEL AJAL

Christopher John Francis Boone teab kõiki maailma riike ja nende pealinnu, ta teab kõiki algarve kuni 7057-ni. Ta mõistab loomi, kuid mitte inimeste emotsioone. Talle ei meeldi, kui teda puudutatakse. Ta ei talu kollast värvi.

Poisi kindlate reeglite järgi seatud elu võtab ootamatu pöörde, kui ta otsustab hakata uurima naabri koera julma ja salapärast mõrva.

Mark Haddon on kirjanik, illustraator ja stsenarist. Noore mehena töötas ta autistlike inimestega. Ta õpetab loovkirjutamist Arvon Foundationis ja elab Inglismaal Oxfordis.

“Imeliselt sürreaalne … südantliigutav ja inspireeriv … raske oleks kujutada ette inimest, keda see raamat ei puudutaks ega rõõmustaks.”
– Financial Times (UK)

EiK soovitab:
“Ei tohi lasta end eksitada lasteraamatu välisest kestast, ometi on ju justnimelt sellesse kategooriasse liigituvat kirjandust tihtipeale kõige keerulisem luua. Tegu on jutustusega erinemisest, üksindusest teiste keskel ja õnnest olla kahekesi iseendaga. Eriskummaline mõrvamüsteerium seguneb püüuga sinna, kus saad “kell kolm või neli öösel mööda tänavat edasi-tagasi jalutada ja teha nägu, et oled ainus inimene kogu maailmas”

Saadavus kauplustes

16,50 €

Püsikliendile

15,68 €