Rahva Raamat logo
Kategooriad
  • Sisene
Rahva Raamat logo
Kategooriad
KAARDIMÄNG BLACK STORIES REAL CRIME
Galerii

KAARDIMÄNG BLACK STORIES REAL CRIME

Loe arvustusi (0)+ Lisa arvustus

50 süsimusta lugu tõestisündinud kuritegudest.

Üks mängija loeb kaardilt ette loo lõpptulemuse (kuidas selle tulemuseni jõuti, loeb ta kaardipöördelt vaid endale). Teiste mängijate tööks on küsimuste abil jõuda jälile, kuidas jõuti selle loo lõpptulemuseni. Leida vastus küsimusele "Miks ometi?". Selleks hakatakse küsima "jah"/"ei" küsimusi, millele loo ette lugenud mängija vastab. Niimoodi jõutakse iga küsimusega vastusele järjest lähemale.

Selle "Black Stories" väljaande erilisus seisneb selles, et need sünged, mõrvarlikud ja verdtarretavad lood on päriselt juhtunud - täpselt nii nagu kirjeldatud, iga viimse veretilgani! Olgu see siis harilik kuritegu, traagiline õnnetus või kohutav surm - kõiki lugusid on põhjalikult uuritud ning seejärel kohandatud tavalise süsimusta loo pikkuseks... Kananahk on garanteeritud!

Black Stories on riukalikud, morbiidsed, süsimustad lood, mis võisid juhtuda kas niimoodi või veidi teistmoodi. Paadunud Black story-fännide ringis omandavad nad kiiresti vajaliku vormi. Mõnikord läheb see päris kiiresti: piisab vaid kahest-kolmest küsimust ja juba ollaksegi õigel teel. Kuid sageli kiristatakse ka hambaid mõne näiliselt lihtsa loo kallal. Viimastel aastatel on mustad lood muutunud järjest populaarsemaks. Ainuüksi Saksamaal on selliste lugude kohta kasutusel palju mõisteid: mõtlemismõistatused, ristsõnamõistatused, müsteeriummõistatused, mõistatuslood ja mõistatuskriminullid. Kuid garanteeritult „must“ on ainult Black Stories.

Mängijate arv: 2-15
Mängu kestvus: 20 min
Soovituslik vanus: 12+

Hoiatus! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile - lämbumisoht.

    Saadavus kauplustes

    10,99 €

    Jaga