Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

KÕIK REFLEKSOLOOGIAST
Galerii

KÕIK REFLEKSOLOOGIAST

Silmapilkne vabanemine valust ja vaevast – vaid sõrmeotste abil!

Vaatamata nüüdisaegse meditsiini suurtele edusammudele pöördub üha enam inimesi kroonilise valu, stressi ja haigussümptomite leevendamiseks refleksoloogia poole. Refleksteraapia on osutunud tõhusaks raviks lugematute terviseprobleemide puhul – alates peavaludest ja unetusest ning lõpetades kõrge vererõhu ja premenstruaalse sündroomiga.

Nüüd võite pakkuda endale ja teistele leevendust ning lohutust kergesti järgitavate refleksoloogiatehnikate abil. Raamat „Kõik refleksoloogiast” juhib teid läbi selle iidse praktika põhiprintsiipide ning õpetab, kuidas kasutada puudutuse tervendavat väge oma kodus.

See raamat pakub professionaalset juhatust, kuidas

* kasutada pöidlakõndi, sõrmenukisurvet, plaksutamist ja teisi puudutamistehnikaid
* leida konkreetsetele kehaosadele vastavad tsoonid ja meridiaanid
* leevendada tervisehäireid jalalabadel asuvate refleksipiirkondade kaudu
* tasakaalustada energiavoogu kogu kehas

Raamatu autor Valerie Voner, Uus-Inglismaa Refleksoloogiainstituudi asutaja, pakub kergesti järgitavat juhatust ja annab asjatundlikku nõu, mis viib teid sammu võrra lähemale heale tervisele.

Valerie Voner on Uus-Inglismaa Refleksoloogiainstituudi asutaja ja direktor. Ta on praktiseeriv refleksoloog, massöör, shiatsu praktik ja reiki meister-õpetaja. 1997. aastal valiti Valerie Uus-Inglismaa Refleksoloogide Assotsiatsiooni presidendiks ja Uus-Inglismaa Sertifitseerimisnõukogu juhatajaks. Pr Voner elab ja töötab Massaschusettsi osariigis Onseti külas.

Toode on otsas