Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Iseäralik konnapoeg
gallery icon
Galerii

Iseäralik konnapoeg

Kui konnapoeg sünnib teist värvi nahaga kui teised konnapojad, siis mida see tema jaoks tähendab? Kraavikaldal ringikalpsamine tuleb tal ju sama hästi välja kui õdedel-vendadel. Konnaema pole aga sugugi kindel, et see iseäralik tegelane temale kuulub. Omaks ei kipu meie konnakest tunnistama ka vesirotiemand ega kõrvahargiisand. Kas peabki see väike taevakarva lapsuke eluks ajaks üksinda takjalehe alla konutama jääma? Ei sugugi - ka tema jaoks leiduvad kodu ja sõbrad, kelle silmad ta oma kohaloluga särama paneb.

Ajatu, südamlik ja sügavamõttelise sisuga lasteraamat armastatud eesti lasteautori Kaie Ilvese sulest. Raamatusse on pildid joonistanud staažikas illustraator Ülle Meister.

„Iseäralik konnapoeg“ sobib ettelugemiseks juba päris pisikesele lapsele, aga on hea ka kooslugemiseks lapsega, kes on harjutamas lausetasandil lugemistehnikat. Trükitähtedes font toetab tähtede õppimist.

Loe ka eelmist raamatut pisimutukate seiklustest, milles "Väike roostikukaru" elab üle veeuputuse.

Raamatu ilmumist on toetanud Eesti Kultuurkapital.

Loe intervjuud raamatu autoriga Rahva Raamatu blogist!

Margus Välja soovitab: "Terased ja asjatundlikud loodusvaatlused, sealhulgas ilusate ja põnevate kodumaiste taimede ja nende nimede väikesele lugejale tuttavaks kirjutamine loovad oma erilise õhustiku. Emakeele rikas sõnavara peaks lugejate sihtrühmale olema teose üks arendavamaid väärtusi."

Saadavus kauplustes

10,99 €

delivery icon