Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

INGLIMEDITATSIOONID II CD

INGLIMEDITATSIOONID II CD
gallery icon
Galerii

INGLIMEDITATSIOONID II CD

 „Inglimeditatsioonide“ abil loote te selge ühenduse inglitega, kes viibivad kõikjal teie ümber ning alati valmis teid abistama – vahendama Allika puhtaid jumalikke energiaid ja väärtusi: valgust, armastust, tarkust, rõõmu, küllust, turvatunnet, edasiminekujõudu ja tervendust.
Audiokursuse II osas saate inglite toetusel võimaluse tervendada oma suhteid ning vabastada end koormavaks muutunud ja oma aja äraelanud sidematest ja ahelatest, mis võivad teid siduda asjade, inimeste ja olukordade külge ning takistavad vaimset edasiminekut. Nende meditatsioonide käigus tugevdate ka ühendust oma kaitseingliga, leiate ingli iseendast ning ühinete oma Kõrgema Minaga. Lisaks kuulub tervendusprotsessi kõikide tšakrate, samuti aurakehade puhastamine ja tasakaalustamine.
1. MEDITATSIOON Kanaliks saamine Valguse ja Armastuse energiale. Aurakehade puhastamine ja laadimine. Rännak imelisse valgusemaailma ja taaskohtumine oma kaitseingliga. Kaitseingli nimi. Suhete tervendamine kaitseingli abiga. Juhatuse vastuvõtmine oma kaitseinglilt.
2. MEDITATSIOON Rännak läbi tšakrate vaimsele mäele. Aura puhastamine ja laadimine puhta valgusega. Ahistavate ja oma aja äraelanud energeetiliste sidemete läbilõikamine – asjade, inimeste ja olukordadega. Vanadest mustritest vabanemine. Ühinemine iseenda Kõrgema Minaga. Valguskeha kogemus ja inglitiivad. Maa tervendamine koos inglitega.
Riina Grethiel viib läbi tervendus- ja meditatsioonikursuseid alates 2001. aastast. Neil kursustel õpitakse valguskeha äratamist, tervendamist inglite abiga, ühinemist Kõrgema  minaga, eluülesande avastamist ja palju muud. Riina Grethieli kursuste eesmärgiks on aidata inimestel avastada eneses peituvat jumalikku suurust ning tutvustada osalejatele abivahendeid, mis aitaksid neil luua rõõmsamat, külluslikku, armastuserohket ja täisväärtuslikku elu – nii enese kui teiste jaoks.

basket icon

Toode on otsas