Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ILONA TAGASIVÕITMISE LUGU
Galerii

ILONA TAGASIVÕITMISE LUGU

Kas inimene võib muutuda? Kas türannist ja manipulaatorist võib veel 50 eluaasta künnisel saada empaat ja parim partner? Kuidas saaks see võimalikuks?

See raamat otsib vastust sellele paljudele naistele alati mõtteainet pakkunud küsimusele. Püüdes näidata võimalikku muutumist ühe reaalse valusa ja intiimse suhteloo kaudu.

Raul Kalev, selle raamatu peategelane, on endine ajakirjanik ja suhtekorraldaja, kes on juhtinud 25 aasta vältel mitmete suurte ja väikeste Eesti organisatsioonide kommunikatsiooni. Aidanud võimule erinevaid erakondi ja lahendanud mitmeid kriise. Pärast valusa suhtekriisi läbielamist isiklikus elus on ta süvenenud põhjalikult paarisuhete õnne määravasse psühholoogiasse ja asunud oma kogemuste baasil nõustama ka teisi mehi. Ta juhib ka kinnist Paarisuhete Kohviku FB gruppi, kus paariterapeudid ja tavalised inimesed saavad üksteisele esitada küsimusi ning olla teineteisele toeks.

Ilona Abdullaeva, selle raamatu teine peategelane, on Rauli abikaasa. Ta on Eestis laiemalt tuntud moedisaineri, karusnahast ja nahast rõivaste loojana. Ta kirjutab ausalt ja avameelselt oma loo üha kurnavamaks ja keerulisemaks muutunud suhtes Rauliga.

Ja ka sellest, miks ta pärast 13 aastat Rauli juurest lahkus.

Kuid see raamat ei lõpe lahutusega. Võiks öelda, et sellest see inspireeriv lugu alles algab!

Saadavus kauplustes

24,99 €

Püsikliendile

23,74 €