Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Iga su hingetõmme
gallery icon
Galerii

Iga su hingetõmme

Hope Andersonil seisavad ees mõned olulised valikud. Ta on kolmekümne kuue aastane, tema kuus aastat kestnud suhe on jooksnud karile ja tema isal diagnoositi hiljuti ALS. Ta otsustab minna nädalaks oma pere suvilasse Sunset Beachil, Põhja-Carolinas, et maja müügiks valmis seada ja kaaluda, kuidas edasi minna.

Tru Walls on neljakümne kahe aastane ja on kogu oma elu elanud Zimbabwes. Tal on seljataga lühike abielu ja tal on kümneaastane poeg. Kuni Tru saab kirja mehelt, kes väidab, et on tema isa, ning kutsub ta Sunset Beachile. Reisil loodab Tru lahti harutada mõned oma ema eluga seotud saladused.

Kui Hope’i ja Tru teed Sunset Beachil ristuvad, tunnevad mõlemad elektrit, mida pole iial kogenud. Kas tärganud tunded avavad neile lõpuks tee tõelise armastuse juurde, kas see lausa käega katsutav õnn aitab neil lahendada probleeme või tekitab neid hoopis juurde? „Iga su hingetõmme” uurib armastuse paljusid tahke, mis nõuavad meie sügavaimat lojaalsust, esitades samal ajal ka raskeima küsimuse: kas see unistus jääb püsima?


„Sparksi armastusromaanid panevad lugeja uskuma armastuse jõusse... See on lummav, nii südantlõhestav kui ka südantsoojendav armastuse lugu.” Booklist

„Armastusromaanide ja Sparksi fännid ei pea pettuma.” Publishers Weekly

„Sparksi „Iga su hingetõmme” jälgib kõiki romantilise kirjanduse teada-tuntud reegleid ja ometi suudab ta ikka ja jälle nii positiivselt üllatada.” USA Today

Saadavus kauplustes

26,99 €

delivery icon