Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

HOOG
Galerii

HOOG

Piret Põldveri „Hoog“ räägib alkoholist. Mida alkohol minuga teeb? Kas ma olen alkohoolik? Kui palju tuleb juua, et lõpetamine oleks põhjendatud?

Alkoholi teema on keerukas ja mitmeplaaniline. Seda toetab raamatu ülesehitus: teose esimene osa on ilukirjanduslik sisekaemus, mis jälgib minategelase vastakaid tundeid: lõpetanud küll joomise, veedab ta siiski aega samades seltskondades ja samade inimestega. Mis minuga neis hetkedes toimub, mis tühikut endas täidan, et tahan haarata joogi järele?

Raamatu teine osa koosneb intervjuudest kainete alkohoolikute ja ühe endise kaassõltlasega. Need on avatud ja ennast ausalt analüüsivad vestlused, mis otsivad vastust küsimusele, kuidas on need inimesed saanud hakkama üleinimlikuga, muutnud kogu elu ja enda suhtumist, astunud väljapoole etteantust ning teinud kõige

hirmutavamat: vaadanud otsa sügavamale tegelikkusele ja kirjutanud üle iseenda tõed.

Piret Põldver on kirjanik, kriitik ja toimetaja, kelle 2020. aastal ilmunud debüütkogu „Alati nii järsku“ nomineeriti nii Betti Alveri debüüdipreemiale kui ka Kultuurkapitali aastapreemiale.

Saadavus kauplustes

19,99 €

Püsikliendile

18,99 €