Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Hoia mul käest
gallery icon
Galerii

Hoia mul käest

Martial Bellion veedab oma kadestamisväärselt kauni abikaasa ja kuueaastase tütrega Réunioni saarel puhkust. Pärast abikaasade tüli hotellitoas jääb naine kadunuks. Martial kutsub välja politsei ja annab ütlusi kui tunnistaja, kuid tuul pöördub ja peamiseks kahtlusaluseks hakatakse pidama Martiali ennast. Tema vastu koguneb järjest uusi asitõendeid, tema kontole kantakse ka süüdimatu lainevaatleja laip.

Mida sügavamalt kaevatakse Martiali minevikus, seda kriminaalsemaks lugu läheb. Nimelt on ammuses kohtumenetluses kahtlustatud Martiali oma poja surma põhjustamises. Mida plaanib mees nüüd teha oma väikese tütrega, kui võtab temaga ette ränkraske põgenemistee ja saadab väsinud lapse vulkaanikraatri servale põhjatusse sügavikku lilli viskama?

Ja mida ta veel plaanib? Sest tal on plaan.

*

MICHEL BUSSI (sündinud 1965) on üks menukamaid tänapäeva prantsuse krimikirjanikke, tema romaane on avaldatud 35 riigis. Eesti keeles on varem ilmunud „Leidlaps lumetormist”, „Mustad vesiroosid” ja „Keegi pole süütu”.

Jaan Martinson soovitab: “Iga Michel Bussi raamat on pärl ja tema eelmistest teostest täiesti erinev. Nii ka „Hoia mu käest”. On mees ja ta kaunis ja veetlev abikaasa, on nende tütar, kõik veetmas Reunioni saarel puhkust. On tüli, misjärel naine kaob. Kes on süüdi? Mees? Eriti kui ilmnevad tema minevikupatud ja ta võis olla oma poja surma põhjustaja? Ja siis asuvad isa ja tütar rännakule. Põgenevad. Et visata põhjatu kraatri äärelt sügavikku lilli. Aga nagu Bussil ikka, pole miski selline, nagu paistab.”

Saadavus kauplustes

28,99 €

delivery icon