Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Harry Potter ja saladuste kamber. Illustreeritud vÄLJAANNE

Harry Potter ja saladuste kamber. Illustreeritud vÄLJAANNE
gallery icon
Galerii

Harry Potter ja saladuste kamber. Illustreeritud vÄLJAANNE

Kahe akna vahelisele seinale olid jala kõrgusele võõbatud sõnad, mis kiiskasid loitlevate tõrvikute valguses.

SALADUSTE KAMBER ON AVATUD.

PÄRIJA VAENLASED, HOIDKE ALT!

Kui väike närudes majahaldjas Dobby ilmub Privet Drive’i majja ja hoiatab, et Harry Potter ei tohi naasta Sigatüükasse, kahtlustab Harry, et selle taga võib olla tema vana vaenlane Draco Malfoy. Pärast seda, kui Ron Weasley on päästnud ta võlutud lendava autoga kohutavate Dursleyde juurest, veedab ta ülejäänud suve Jäneseurus. Elu Weasleyde juures on nii täis igasuguseid maagilisi meelelahutusi, et Harry unustab Dobby ahastavad hoiatused peagi.
Kuid koolis kordab pimedasse koridori võõbatud pahaendeline sõnum Dobby ennustust, et juhtuma hakkavad hirmsad asjad…

Imeliste illustratsioonide autor Jim Kay, Kate Greenaway medali võitja, loob vapustavalt üksikasjaliku võlurite maailma selles J.K. Rowlingu klassikalise sarja teise raamatu illustreeritud väljaandes, mis sobib suurepäraselt nii andunud fännidele kui ka uutele lugejatele.

„Mulle meeldib see, kuidas Jim Kay Harry Potteri maailma tõlgendab, ma olen tänulik, et ta on sellele oma andega kaasa aidanud ja ma pean seda endale suureks auks.” J.K. ROWLING

J.K. ROWLING on rekordiliste tiraažidega ja rohkelt auhindu võitnud Harry Potteri romaanide autor. Selle armastatud sarja raamatuid on müüdud maailmas üle 500 miljoni eksemplari ja tõlgitud 79 keelde. Raamatute põhjal on valminud kaheksa menukat filmi. Rowling on kirjutanud ka kolm sarjaga seotud heategevuseks mõeldud raamatut: „Lendluudpall läbi aegade”, „Fantastilised elukad ja kust neid leida” (Comic Reliefi toetuseks) ning „Bard Beedle’i lood” (Lumose toetuseks). „Fantastilised elukad ja kust neid leida” on andnud talle ka inspiratsiooni filmistsenaariumi kirjutamiseks. J.K. Rowling on kaasautorina loonud näidendi „Harry Potter ja äraneetud laps. Esimene ja teine osa”, mis jõudis Londoni West Endis lavale 2016. aasta suvel. 2012. aastal loodi J.K. Rowlingu digitaalne kompanii Pottermore, kus fännid saavad rõõmu tunda tema uutest kirjutistest ning sukelduda sügavamale võlurite maailma. J.K. Rowling on kirjutanud täiskasvanutele romaani „Ootamatu võimalus” ning ta kirjutab kriminaalromaane Robert Galbraithi pseudonüümi all. Ta on saanud palju auhindu ja autasusid, nagu Briti Impeeriumi ordeni oma panuse eest lastekirjandusse, Prantsusmaa Auleegioni ordeni ja Hans Christian Anderseni lastekirjanduse auhinna.

JIM KAY võitis 2012. aastal Kate Greenaway medali illustratsioonide eest Patrick Nessi raamatule „Koletis kutsub”. Ta õppis raamatute illustreerimist Westminsteri Ülikoolis ning on pärast selle lõpetamist töötanud Tate Britaini galerii raamatukogus ja arhiivides ning Kew Kuninglikus Botaanikaaias. Pärast tema personaalnäitust Richmondi galeriis pöördus tema poole üks kirjastaja ning siis algaski tema vabakutselise illustraatori elu. Jim on teinud koostööd filmi- ja teleprojektidega ning osalenud grupinäitusel „Mälupalee” Victoria ja Alberti muuseumis. „Harry Potteri ja tarkade kivi” illustreeritud väljaanne võeti kogu maailmas vastu vaimustusega. Jim illustreerib kõik seitse Harry Potteri sarja romaani. Ta elab ja töötab Northamptonshire’is koos oma partneriga.

Saadavus kauplustes

29,50 €

delivery icon