Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Hard Land
gallery icon
Galerii

Hard Land

Benedict Wells on Saksa imelaps. – The Guardian

Missouri 1985.

Et põgeneda koduste probleemide eest, läheb viieteistaastane Sam suvevaheajaks tööle vanasse kinomajja. Kuid pealtnäha ebahuvitav töö avab talle ukse täiesti uude maailma. Vana tolmune kino ja noored, kes seal töötavad, muudavad tema suve millekski maagiliseks ja meeldejäävaks, julgustades Sami oma turvatsoonist välja astuma. Koos uute sõpradega avastab ta kodulinna saladusi ja, endalegi üllatuseks, ka armastuse. Esimest korda ei tunne ta end üksikuna – viimaks kuulub ta päriselt maailma.

Kuid igas idüllilises mälestuses, igas kuldses minevikuhetkes on mõni plekk, mis meenutab meile, et kõik ei olnud täiuslik. Alati on midagi, mis meist maha jääb ja mida meil ei õnnestu tagasi saada. „Hard Land” viib meid nendesse maagilistesse paikadesse – füüsilistesse ja vaimsetesse –, mis vormivad meie elu ja on igaveseks kirjutatud meie isiklikesse lugudesse. See on lugu suvest, mida ei unustata iial.

Benedict Wells sündis 1984. aastal Münchenis, kolis pärast kooli lõpetamist Berliini ja keskendus kirjutamisele, teenides elatist erinevate juhutöödega. Tema neljas romaan „Üksilduse lõpp” püsis enam kui poolteist aastat Spiegeli menukite edetabelis, pälvis teiste auhindade seas 2016. aastal Euroopa Liidu kirjanduspreemia. „Hard Land” pälvis 2022. aastal Saksa Noortekirjanduse preemia.

Kui ei teaks, võiks arvata, et „Hard Land” on klassika, mis juba aastaid olemas. – The New York Times

Pole kahtlustki, et selle raamatuga on Benedict Wells kirjutanud väärilise järglase parimale bildungsroman’ile, mis elades kirjutatud: Salingeri „Kuristik rukkile”. – Rheinische Post

Benedict Wells on tõenäoliselt suurim talent, keda meie maa viimastel aastatel on näinud. –Stern

Saadavus kauplustes

24,99 €

delivery icon