Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Happy-Happy
gallery icon
Galerii

Happy-Happy

Raamatus kirjeldatakse ainulaadset ja teedrajavat viiesammulist meetodit, kuidas jõuda üksmeelele kellega tahes – nii tööl kui ka eraelus – ja teha seda nii, et kõik jääksid rahule.

Teekond rahuloluni kannab nime happy-happy, mis on hoopis midagi muud kui win-win ning keskendub rahulolule, suhetele, koostööle ja tulevikule. Rahuloluni jõudmine parandab elukvaliteeti ja aitab saavutada edu elu kõigis valdkondades. Võib-olla võtab mõne sinu ettepaneku vastu klient või ülemus, ehk hakkavad töökaaslased korraga sinu ideesid tunnustama. Või jääb köögilauakonflikte lähedaste ja armsatega vähemaks.

Saad sellest raamatust ka teada, mispärast win-win kui eesmärk neis olukordades mitte kuidagi ei toimi. Meetod põhineb psühholoogilistel, käitumisteaduslikel ja majanduslikel uurimustel ning teaduslikel eksperimentidel, neid illustreeritakse argipäevaste näidetega, milles võivad kõik ennast ära tunda.

Raamatu autor Lars-Johan Åge on Stockholmi Handelshögskolani majandusdoktor ja õppinud läbirääkijaks Harvard Law Schoolis. Ta on töötanud koos FBI pantvangide vabastajate ja Rootsi politsei rünnakrühmadega. Oma uurimuses on ta määratlenud tähtsaimad edu saavutamise tegurid, et teistega ühiselt ja jätkusuutlikult töötada. Nüüd teeb ta need laiale publikule avalikuks.

Saadavus kauplustes
19,99 €

6,90 €

-65%
delivery icon