Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Haki ordu
gallery icon
Galerii

Haki ordu

12-aastane Taaniel näeb unes elutut linna, kus laiuvad vaid lõputud asfaldiväljad ja keerlevad lämmatavad tolmupilved. Kõikjal on hirmutav tühjus. Linna kaitsevaim Hakk annab poisile pärismaailma kaasa salakirjas mõistatuse ja müstilise klaaskuuli, sest vaid nende abil on võimalik päästa Taanieli kodulinn samasugusest hävingust.

Mõistatuse lahendamiseks ja võluväe vabastamiseks on aga tarvis abi ning nii ühinevadki seiklusega 16-aastane Roosi, 15-aastased Saara ja Hans, 14-aastane Lennart, 11-aastane Mattias, 9-aastane Mario, 8-aastane Ronald ning pisike Stiina. Sünnib linnaloomade uurimisele ja linnalooduse kaitsmisele pühendunud Haki ordu!

Nutikas lastekamp avastab peagi, kuidas klaaskuulis peituvat maagiat kasutada. 12 maagilist muundumist õpetavad lapsi nägema linna loomade pilgu läbi. Kas loodusel on veel linnas kohta? Kas laste kodulinn saab päästetud?

Fantaasiarohke kogupereraamat „Haki ordu“ õpetab lapsi ja nende vanemaid märkama loodust kõikjal meie ümber, nägema linna ja koduümbrust uutmoodi ning leidma võimalusi, kuidas loodusega arvestada ja seda hoida ka linnaruumis.

Tuul Sepp (snd 1984) on loomaökoloog ja teaduse populariseerija. Teadlasena uurib ta inimese poolt muudetud keskkonna mõju loomade tervisele. 2023. aastal pälvis ta riigi teaduspreemia geo- ja bioteaduste valdkonnas.

Saadavus kauplustes

22,99 €

delivery icon