Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Hadese faktor
gallery icon
Galerii

Hadese faktor

Kodutu Bostonis, sõjaväelane Californias ja teismeline tüdruk Atlantas surevad ootamatult ja piinarikkalt tundmatusse viirusesse. Kolm päeva on teadlased USA valitsuse laboris püüdnud viiruse saladust lahendada. Kui selle labori juhtivteadur, kolonelleitnant Jonathan Smith välismaalt naaseb, avastab ta, et viirus on nõudnud neljanda ohvri – Smithi kihlatu dr Sophia Russelli.

Leinas ja raevunud Smith on veendunud, et need surmad pole juhuslikud – keegi on näinud kõvasti vaeva, et tundmatut viirust levitada. Kuid mis suunas Smith lahenduse otsinguil ka ei liiguks, põrkub ta takistustele, ja üha enam näib, et ta seisab vastamisi geeniusega.

Robert Ludlum on üks maailma loetumatest autoritest, kelle raamatuid on trükitud 32 keeles rohkem kui kolmsada miljonit eksemplari.

Jaan Martinson soovitab:Kirjandusajaloo suurimat vandenõuteoreetikut Robert Ludlumit on hea lugeda ka siis, kui ta elu künnisel kirjutas raamatu kahasse teise thrillerimeistriga, pannes aluse sarjale „Covert One“, mida jätkasid teised krimikirjanduse meistrid. „Hadese faktor” on ehe Ludlum, kuigi mitte tema parim romaan, ent vahelduseks teeb hinge ikka helgeks. Kolonelleitnant doktor Jonathan „Jon“ Jackson Smith ja tema kihlatu, viroloog Sophia, peavad välja selgitama, miks surevad inimesed piinarikkalt, kui neid tabab tundmatu viirus. Ja kui nakatub ka Sophia ning lahkub siitilmast, läheb ludlumlikuks mölluks.

Saadavus kauplustes

30,99 €

delivery icon