Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

GRAVITRAX NUPUTAMISMÄNG LIIKUMINE

GRAVITRAX NUPUTAMISMÄNG LIIKUMINE
Galerii

GRAVITRAX NUPUTAMISMÄNG LIIKUMINE

Kuidas saab pall algusest lõpuni, kui näiteks raudtee ehitamiseks on saadaval vaid 4 kõrguskivi, 3 kurvi ja 2 siini? 30 ülesandekaarti näitavad rajatava raja algus- ja lõpp-punkti. Kui lõpus pall veereb algusest lõpuni ja kõik osad on ära kasutatud, on pusle lahendatud. Kuusnurksed alusplaadid, mida saab muuta üksteise kõrvale paigutada, võimaldavad interaktiivse marmorjooksusüsteemiga keerulist ja mitmekülgset puslemängu.

See STEM-süsteem [teadus, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika] on ideaalne lastele gravitatsiooni, magnetismi, kineetilise energia ja lõbususe õpetamiseks. Kas tabas tõrku? Vabastage oma rajakujundusega või kasutage kaasasolevaid ülesandeid ja jooniseid, mis aitavad teil GraviTraxi maailmas alustada! Kas gravitatsioonisfäärid peatuvad või lendavad enne sihtmärki jõudmist minema? Aeg mõne probleemi lahendamiseks. Ehitage uuesti ja proovige midagi muud! GraviTraxi rööbasteesüsteemi saab lõputult pikendada täiendavate rajapakettide ja lisadega – igaüks müüakse eraldi. See komplekt sobib 1+ mängijale, vanuses 8 aastat ja rohkem. Vastab täielikult kõikidele vajalikele Ühendkuningriigi ja EL-i testimisstandarditele.

Sisaldab: 1x juhendi ja lahendusvihikut, 30x ülesandekaarti, 2x kuusnurkset alusplaati, 1x väikest läbipaistvat loodi, 1x stardikivi, 1x kuuli, 2x FlexTubes'i, 11x suure kõrgusega kive, 1x väikese kõrgusega kivi, 7x kõverat, 1x ristmikku, 1x pikka plastikut siinid, 2x keskmised plastiksiinid, 3x lühikesed plastsiinid, 1x pöörlev, 2x aluskivid, aluskivide sissekanded: 1x püüdja, 1x märklaud

Soovituslik vanus: 8+

HOIATUS! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Väikesed osad - lämbumisoht.

Saadavus kauplustes

25,99 €

Püsikliendile

24,69 €