Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

GRACE KELLY KLEIT
Galerii

GRACE KELLY KLEIT

Kaks aastat pärast Grace Kelly kuninglikku laulatust on tema suursugune pulmakleit Pariisis ikka veel viimane mood. Üks täpne koopia – ja saladused, mida see kannab – inspireerib kolme põlvkonna naisi kõndima omaenda radu elus ja armastuses.

Pariis, 1958: Roseʼile, moeateljee õmblejannale on usaldatud Grace Kelly kleidiga sarnase pulmakleidi õmblemine rikkale pruudile. Aga kui ta leiab end oma kaine mõistuse vastaselt armumas pruudi nägusasse venda, peab Rose tegema võimatu valiku, mis võib ohtu panna kõik, mille nimel ta töötas: armastuse, turvalisuse ja muidugi kleidi.

Kuuskümmend aastat hiljem on tehnoloogia valdkonna tegevjuht Rachel, keda kutsutakse lapsepõlveaegse hüüdnimega Rocky, pärinud selle pulmakleidi oma peatseks abiellumiseks New Yorgis. Kuid siin on üks probleem: Rocky ei taha seda kleiti kanda. Perekonna pärand ulatub tagasi 1950‑ndatesse ja see kleit lihtsalt ei tundu talle õige. Rocky teab, et see tunnistus murrab ta ema Joani südame. Aga ta ei tea põhjust, miks Joan selle kleidiga talle peale käib, ega rabavat saladust, mis muutis ta ema elu aastakümneid tagasi, kui ta ise valmistus seda kandma.

Kui nende kolme naise elu üllataval kombel põimub, toob kleidi ajaloo paljastus välja perekonna ammu mahamaetud südamevalu. Ja Rocky pulmade künnisel peavad nad silmitsi seisma minevikuga, enne kui saavad tervitada ilusaid tulevikuvõimalusi.

Saadavus kauplustes

29,99 €

Püsikliendile

28,49 €