Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Elu
gallery icon
Galerii

Elu

2013. aastal 70aastaseks saav Keith Richards on rokiajaloo suurimaid legende, kes koos Mick Jaggeri ja Rolling Stonesiga on loonud ning tuntuks mänginud viisid ja sõnad, mis muutsid maailma. Samas on ta elanud pool sajandit pöörast rock’n’roll-elu, nihutanud piire, põletanud elu, sattunud vastasseisu võimudega, aga jäänud alati kartmatult otsekoheseks.

Nüüd lõpuks räägib mees ise meile oma loo. Ja on see alles elu! Lapsena järjekindlalt Chuck Berry ja Muddy Watersi albumite kuulamine. Kitarrimängu õppimine ja Mick Jaggeri ning Brian Jonesiga bändi loomine. Rolling Stonesi esmane kuulsus “pahade poiste bändina”. Narkootikumid, sekeldused politseiga ja kohtuprotsessid. Ameerika vallutamine. Ja 21. sajandi megatuurid, mis püstitasid publiku- ja sissetulekurekordeid ning tegid Rolling Stonesist ainsa bändi maailmas, kelle edu ja kuulsus saavutasid haripunkti pärast 40aastast tegutsemist.
Surematute lugude „Satisfaction”, „Jumpin’ Jack Flash”, „Street Fighting Man”, “Honkey Tonk Women”, „Brown Sugar”, „Lets Spend The Night Together” „Start Me Up”, „Angie” ja paljude teiste loomine. Brian Jonesi surm. Keithi üliedukas laululooming ja samas keerulised suhted Mick Jaggeriga. Armumine, abielu, perekond, sooloalbumid, The X-Pensive Winos ja teekond, mis jätkub igavesti.

Keith Richards toob jahmatava otsekohesusega ja talle iseloomuliku stiiliga lugejani meie aja ühe olulisema loo, kartmatu, ausa ja väga südamliku mehe loo.
basket icon

Toode on otsas