Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

EIKUSAGI
Galerii

EIKUSAGI

Richard Mayhew saabub Šotimaalt Londonisse ja asub tööle investeerimispanka. Näib, et kõik läheb kenasti, tal on hea töö ja kaunis kihlatu ja ta on oma eluga rahul. Ühel päeval, kui ta koos oma kihlatu Jessicaga restorani kiirustab, variseb nende ees kõnniteel kokku kummaline verine tüdruk. Richard ei suuda tüdrukut sinnapaika jätta, vaid viib ta koju, sest haiglasse palub tüdruk ennast mitte viia. Ja siis järsku on kõik muutunud. Richard satub tavapärase ja tuttava Londoni asemel selle all olevasse veidrasse maailma, kus tegutsevad rotirääkijad ja kus päästetud tüdrukut jahivad verejanulised mõrtsukad, siinses maailmas kehtivad omad reeglid ja tagasipääs endisesse ellu võib osutuda võimatuks.

Neil Gaimani täiskasvanutele mõeldud meeldejääva õhustiku ja paeluvate tegelastega linna-fantasy „Neverwhere/Eikusagi“ sai alguse seriaali stsenaariumist, millest autor otsustas romaani kirjutada ja mis ilmus esimest korda 1996. aastal. Eestikeelne tõlge on tehtud 2006. aastal ilmunud versioonist, mida Gaiman täiendas, et see mitteinglise lugejatele arusaadavamaks teha, ja kuhu ta ka stseene lisas. Kirjastuselt Varrak on varem ilmunud Gaimani romaan „Ja tee lõpus on ookean“.

Andrus Kivirähk soovitab: “Neil Gaiman on samuti üks autor, keda tasub tunda. Värskeim eesti keelde tõlgitud teos kannab nime “Eikusagi” ja on lummav ning salapärane lugu Londoni muinasjutulisest ja ohtlikust allilmast, kuhu pääsevad vaid väljavalitud. Varem on Gaimanilt eesti keeles ilmunud ka “Kalmisturaamat”, “Tähetolm” ning “Ja tee lõpus on ookean”. Need maksab kätte võtta. Suvi on ideaalne aeg, et Gaimaniga lähemalt tuttavaks saada, ta on tõesti väga põnev kirjanik.”

Saadavus kauplustes

24,90 €

Püsikliendile

23,66 €