Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

Eesti Noorte Segakoori plaadist - Oma laul (2023)CD

Eesti Noorte Segakoori plaadist  - Oma laul (2023)CD
gallery icon
Galerii

Eesti Noorte Segakoori plaadist - Oma laul (2023)CD

Eesti Noorte Segakoor on üle-eestiline noortekoor, kus laulavad ambitsioonikad noored erinevatest paikadest üle kogu Eestimaa. Koor kohtub 6-8 korda aastas, et laulda head eesti koorimuusikat ja võimalusel tutvustada seda ka välismaal. Vähetähtis ei ole ka kallite sõpradega koos olemine.

Eesti Noorte Segakoor on osalenud edukalt erinevatel konkurssidel ja festivalidel - Tallinn 2019 konkursil saavutasime I koha rahvamuusika kategoorias ja 2022. aastal segakooride võistulaulmisel “Tuljak” A-kategooria esikoha. Lisaks on koor kaasa teinud eriilmelistes projektides: andnud Etnosfääriga kontserdi XXVI Viljandi pärimusmuusika festivalil, osalenud koos teiste üle-eestiliste kollek-tiividega kontsertlavastuses “Eestimaa atmosfäärid”, kandnud 2020. aastal ette Kaari Sillamaa oratooriumi “Kristus” ning teinud kaasa 2021. aasta taasiseseisvumispäevaks ilmunud Joel Markus Antsoni muusikavideos

“Ükskord niikuinii”.

Koori eelkäijaks on 1998. aastal loodud Eesti Koolinoorte Segakoor, mille peadirigendiks ja kunstiliseks juhiks oli viisteist aastat Taavi Esko. Aastatel 2014-2016 juhatas koori Peeter Perens ning alates aastast 2016 on koori peadirigendiks Silja Uhs. Aastal 2023 täitub koori loomisest 25 aastat.

Kõik helikandjal sisalduvad teosed on loodud Eesti Noorte Segakoori praeguste ja endiste lauljate poolt paari viimase aasta jooksul. Teoste noodid on saadaval e-noodipoes noodiriiul.ee kogumikuna “Oma laul”.

Lugude nimekiri:

1. Sina oled lumi
2. Värav kahe maailma vahel
3. Kevade
4. Kohtumine
5. Metsavaimud
6. Endeline öö / Nüüd on öö ja kuu
7. Sina (Kolm laulu sõbrale)
8. Jumalata (Kolm laulu sõbrale)
9. Mu päike (Kolm laulu sõbrale)
10. Tuletuul
11. Rõõm
12. Armasta mind
13. Kodu

Saadavus kauplustes

14,50 €

delivery icon