Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

EBATRADITSIOONILINE MÜÜK

EBATRADITSIOONILINE MÜÜK
Galerii

EBATRADITSIOONILINE MÜÜK

Ebatraditsiooniline müük - maailma kõige pöörasem müügistrateegia, mis avab su klientide südamed.

Raamat “Ebatraditsiooniline müük” on garanteeritult maailma kõige pöörasem ja lugejat raamidest välja paiskav müügialane raamat, mis eales kirjutatud on. See sisaldab endas põhjalikku kirjeldust täiesti uuest müügistrateegiast, mis annab hulgaliselt tavapäratuid lähenemisi ja reeglite eiramisel põhinevaid müügivõtteid, mille abil oma müüki rekordiliselt suurendada.

Ei saa saavutada meeletut edu, tehes asju samamoodi, nagu teevad kõik teised. Aga kui tavaliselt ei saa, siis saab ebatavaliselt! Klientide üllatamine, nendes maksimaalse põnevuse ja huvi tekitamine ning ootamatute lähenemiste kasutamine on võti klientide südamesse. Selles raamatus on 270 lehekülge tavamõtlemist pea peale pööravaid uusi lähenemisi, mis muudavad kogu vaadet müügitööle.

Tunnustatud müügikoolitaja Ekke Lainsalu kirjutas seda raamatut ligi 5 aastat. Need pöörased müügitehnikad on nüüd kaante vahel ja muutnud juba kümnete müügiinimeste müüki ning elu. Kes on raamatut lugenud, kiidavad seda väga.

Nii põnevat raamatut ei ole sa ilmselt ammu lugenud, nii et osta see endale kohe ning hakka oma müügitulemuste tõstmisega pihta!

Saadavus kauplustes

25,99 €

Püsikliendile

24,69 €