Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: TÄIUSLIK LAPS
gallery icon
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: TÄIUSLIK LAPS

Kõhedust tekitav psühholoogiline põnevik noorpaarist, kes soovib meeleheitlikult last saada, ja õõvastavatest tagajärgedest, kui nende unistus lõpuks täitub.

Christopher ja Hannah on õnnelikus abielus kirurg ja meditsiiniõde, kelle elu on täiuslik. Puudu on ainult laps. Kui ootamatult tuuakse nende haiglasse hüljatud väikelaps, kiindub Christopher temasse jäägitult ja veenab Hannah’t, et nad võiksid tüdruku lapsendada.

Ent Janie pole tavaline laps ja tema psüühika on kahjustatud rohkem, kui värsked vanemad aimatagi oskavad. Janie on Christopherisse kiivalt kiindunud, kuid Hannah ei suuda Janiega sidet luua. Ta väidab, et Janie manipuleerib Christopheriga ja tekitab nende vahele teadlikult pingeid. Kas see, mida tema lapses näeb ja mees mitte, on vaid meelepete või reaalsus? Janie on otsekui kiil Christopheri ja Hannah’ vahel, viies nad aeglaselt, aga kindlalt kuristikule lähemale.

Berry romaan paneb lugeja küsima, kust läheb piir – täiskasvanu ja lapse, hoolduse ja helluse, vastutuse ja vabaduse vahel – ning kas on võimalik, et rollid pöörduvad tagurpidi.

Tõeliste õudukate skaalal võib Lucinda Berry põnevik olla edetabelite esikohal. - Popular Culture Association

Selle aasta üks parimaid romaane, mida oli võimatu käest panna… See räägib iga vanema hirmust: mis siis, kui teie laps on psühhopaat? Meeleheitlikult last igatseval paaril avaneb võimalus adopteerida ilus väike tüdruk, kellel on olnud ränk psühholoogiline trauma. Neile öeldi, et tal võib kuluda veidi aega, enne kui ta õpib õigesti käituma ja inimesi usaldama. Ta võib olla armas ja armastav, lausa jumalik. Ma ei pea vist ütlema, et see, mis juhtub, toob külmavärinad nahale. - Gina Kolata, New York Times

Hüpnotiseeriv, talumatult pingeline põnevik, mis sunnib sind üle õla vaatama ja avatud silmadega magama. See jube, ussitav lugu uurib lapsevanema rolli süngemaid nurki ja sügavat rahutust tekitavat pinget, mida pere kooshoidmiseks vaja läheb – hoolimata tagajärgedest. See romaan on sünge pärl, mida ma ei suutnud käest panna. - Heather Gudenkauf, New York Timesi menukite autor

Sügav, sünge ja ohtlikult sõltuvust tekitav lugemine. See raamat hoiab teid viimse leheküljeni enda haardes! - Minka Kent, Washington Posti menukite autor

Dr Lucinda Berry on traumapsühholoog ja lapsepõlvetraumade uurija. Ta kasutab oma kogemust, et luua häirivaid psühholoogilisi põnevikke. Ta naudib lugejate juhtimist läbi inimpsüühika pimedate soppide. Kui ta ei aja parajasti taga oma kümneaastast poega, võite leida ta jooksmas Los Angelese parkides, et valmistuda järgmiseks maratoniks.

Saadavus kauplustes

13,99 €

delivery icon