Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

E-raamat: PIIRANGUTEST PRIIKS

ebook
E-raamat: PIIRANGUTEST PRIIKS
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: PIIRANGUTEST PRIIKS

Kujutle, kui imeline oleks sinu elu, kui oleksid vaba oma piiravatest uskumustest ja blokeeringutest... Kujutle end kogemas senisest suuremat sisemist rahu, elurõõmu ja küllust... Kujutle end väljendamas oma tõelist olemust... See raamat võib aidata sul vabaneda suurest hulgast piirangutest ja blokeeringutest. Praktiliselt igas peatükis on toodud harjutusi, tehnikaid, meditatsioone ja muude abivahendite kirjeldusi toetamaks sind sellel teekonnal. Samas ei ole mõtet loota, et praeguste piirangute eemaldamisel enam ühtegi väljakutset või takistust elus ette ei tule. Tuleb ikka – me oleme ju sedasi hingetasandil valinud. Kuid nende väljakutsetega tegelemine ei pea ilmtingimata olema kontimurdev või muserdav katsumus. 

Juba ainuüksi selle raamatu lugemine võib aidata sul vabaneda mingist hulgast piirangutest, kuna autor on teksti sel moel energeetiliselt programmeerinud. Oma panuse sellesse teosesse on andnud ka kõrgemad valgusolendid ja emake loodus – see raamat on kirjutatud keset loodust, vee ääres või vee kohal. Kõik see võib aidata sul veidi lihtsamal moel saada priiks piirangutest ning kogeda üha enam elu külluslikkust.
*******
Kui ka sina oled jõudmas äratundmiseni, et paljud sinu uskumused ei teeni sind enam ja sa tahad midagi muuta oma elus, siis tere tulemast klubisse. Kuidas edasi? Loe Kreeda raamatut. Kui see raamat loob sinus hea tunde, siis lihtsalt loe seda. Loe teist korda veel. Ja hakka tegema harjutusi, mis siin toodud. Mõned harjutused ilmselt ei ole sinu jaoks, aga kindlasti leiad siit midagi, mis sobib just sulle. Kui sa tahad veel rohkem muutusi, siis julgustan sind leidma mitmete tehnikate seast just sellise, mis aitab konkreetselt sind. See raamat töötab mitmel tasandil. Kõige ülemine kiht on läbitunnetatud sisuline pool, mis pakub uusi vaatepunkte, taipamisi, äratundmisi kogu sellele ulatuslikule teemalel lisaks. Samuti leiad siit ka praktilisi töövahendeid, kuidas luua panustavaid muutusi oma elus. Lisaks töötab see raamat omal energeetilisel moel, kukutades meis kokku blokeeringuid ja piirangulisi mustreid, millest oleme nõus vabanema, ning tõstes samal ajal meie sagedust. Ma tunnustan loojat selle raamatu sõnade ja mõtete puhtuse eest. Mulle väga meeldib kogu selle teksti sagedus ja rütm, mis on oma olemuselt harmoniseeriv ja korrastav. Ainuüksi selle raamatu käes hoidmine panustab sinu ellu ja vabastab blokeeringuid. Ma tunnustan Kreeta soojuse ja tingimatu armastuse eest, millega ta oma sõnade kaudu iga lugejat embab.
Reet Kalamees
Dorpati turundusjuht, Teelolija ja spirituaalne kunstnik,
*******
Kui kannad hoolt oma vaimu eest, harid ja toidad teda nagu rikkalikku aeda, siis kannab see palju toredamaid õisi, kui oskad loota. Aga kui lased umbrohul võimust võtta, libisevad kestev meelerahu ja harmoonia sul endiselt käest. Maailmas luuakse asju alati kaks korda – kõigepealt vaimu sisemuses ja siis reaalsuses. Kõik, mida sessinases maailmas lood, algab lihtsast plaanist sinu sisemuses ning siis võtab kuju reaalsuses sinu värvikireval ekraanil. Kui õpid oma mõtteid elavalt juhtima, saad maiselt eksistentsilt kõik, mida soovid. Sinus ärkavad ellu sinu sisemuses soikunud jõud. Hakkad äratama oma vaimu tegelikku jõudu, et luua endale selline imepärane elu, mida enda arvates väärt oled. Unusta minevik ja julge unistada ning oodata helgemat tulevikku. Aitäh, Kreet, sinu uus raamat „Piirangutest priiks“ on kui piibel, mis aitab harida meie söötis hingepõldu ning näitab teed selleni, kuidas seda põldu jälle õitsvaks ja viljakandvaks vaimutarkuseks vormida. Aigar Pindmaa
Kubija hotell-loodusspaa
*******
Kreeda raamatut lugedes tekkis kohe alguses mõistmine, et see on aabits, HINGEAABITS. Mõeldud kõigile, kes vaid soovivad oma hingega sõbraks saada. Kusjuures valida saad ise, millisesse klassi sa parasjagu astud. Olenevalt sellest, kui tuttav selliste teema- dega juba oled. Kindlasti on ka nö edasijõudnutel peale äratundmisrõõmu mitmeid häid tarkusi siit leida. Rääkimata algajatest, neile on arusaadavas ja sõbralikus toonis kõik kenasti lahti seletatud. Ning mis kõige tähtsam – aabitsale lisaks on kaasas ka töövihik (harjutuste, tehnikate, meditatsioonide jm abivahendite kirjeldused). Jääb üle vaid imetleda, kuidas üks palju tarkusi omandanud inimene neid teadmisi järjekindlalt ja isetult teistega jagada oskab. Tänan Sind, Kreet! 

Mall Värva
Õieterapeut, raamatute „Bachi õieteraapia“, „Tee ravimtaimede juurde“, „Meie ravimtaimed“ ja „Looduse leksikon“ autor.
******* 
Kreet on siia raamatusse talletanud oma pikaajalise praktika tulemuse, millega on lihtsam jõuda parema enesekontrollini ja tugevdada vajalikke energiakeskusi. Raamatut lugedes tekkis soov võtta suurem vastutus oma käekäigu eest. Hakkavad juhtuma imed. Meie pere on Kreeda nõuandeid ja harjutusi aastaid kasutanud. Oma uskumusi muutes, teadlikkust avardades ning tema õpetatud praktikaid kasutades oleme avanud ennast uutele võimalustele ja realiseerinud oma suuremat potentsiaali. Näiteks saavutused spordis nõuavad treeningute kõrval tahtejõudu, eneseusku ja piiride nihutamist, et latti kõrgemale seada – minu puhul oli sel aastal tulemuseks maailmameistritiitel. Julge kogeda! Tänud, Kreet! 

Jaanus Gross
Treener 
******* 
See on maailma parim aabits neile, kes on võtnud vastu otsuse hallata ise oma elu. Neile, kes soovivad, et iga päev oleks ainulaadne ja erakordne. Neile, kes janunevad rõõmu ja kerguse järele. Neile, kes rühivad õnnelikuma mina poole. Raamatus on väga palju erinevaid tehnikaid, kuidas leida oma elus tasakaal, kuidas hakkama saada oma hirmudega ja kuidas muuta oma mõttemustreid, et need muudaks meie kulgemise siin elus nauditavamaks. Olen mõnede tehnikatega, millest raamatus juttu, ka ise aasta jooksul tegelenud. Võin kindlalt väita, et kui on suur soov oma elu muuta ja kui on olemas selline suurepärane õpik, siis on ka tulemused garanteeritud. Anna ainult endale aega ja usu endasse. 

Merje Poom
Esteetika- ja tantsukool

Saadavus kauplustes
12,00 €

10,90 €

-9%
delivery icon