Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

E-raamat: Mehhiko õudusjutt

ebook
E-raamat: Mehhiko õudusjutt
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: Mehhiko õudusjutt

„Meisterlik… mõnusalt tujukas seiklus – õudne, nutikas ja kurikaval.”– VICTOR LAVALLE

Üksik maamõis. Hirmuäratavalt karismaatiline aristokraat. Vapper neiu, kes on kutsutud ohtlikke saladusi paljastama… Glamuursetel 1950ndatel toimuv „Mehhiko õudusjutt” on „rabav etüüd klassikalise õudusloo ainetel” (Kirkus Reviews).

Ta püüab mind mürgitada.

Sa pead siia tulema, Noemí.

Sa pead mind päästma.

Noemí Taboada saab segasevõitu kirja oma hiljuti abiellunud onutütrelt, kes palub, et teda mingist salapärasest hukatusest päästetaks. Teadmata, mida karta või oodata, sõidab Noemí kaugesse maamõisa, millel nimeks Kõrge Koht. Ta ei tunne onutütre abikaasat ega tea ka tollest maanurgast õieti midagi.

Samuti ei ole ta kellegi päästja: ta on glamuurne debütant, kelle šikid kleidid ja punane huulepulk sobivad kokteilipidudele, mitte pärapõrgus asuvasse mõisa. Aga ta on kange ja nutikas, alistamatu tahtejõuga tüdruk, kes ei karda kedagi: ei onutütre ühtaegu ohtlikku ja ahvatlevat meest, ei tolle muldvana patriarhist isa ega maja ennast, kust imbub Noemí unedesse jõledaid nägemusi.

Tema ainus liitlane ses ebasõbralikus paigas on noorem perepoeg. Häbelik ja õrn, tahab ta Noemíd aidata, kuid ka tema võib varjata oma perekonna süngeid saladusi. Langenud Kõrge Koha hirmutava ja peibutava maailma lummusesse, saab Noemí peagi teada, et sellest mõistatuslikust majast ei lahku keegi.

„Ajastutruu õudukas, mis pakub rikkalikult põnevust ja lopsakat 1950ndate atmosfääri.” – ENTERTAINMENT WEEKLY

„Kuigi algus on aeglane, võtab „Mehhiko õudusjutt” ühel hetkel üles sellise hoo, et pole aega pilkugi tõsta.” – THE GUARDIAN

„Kaasahaarav ja imeliselt tülgastav õudusfantaasia… Kohustuslik lugemine õdede Brontëde ja Daphne du Maurier austajatele.” – BUZZFEED

„Stiilne ja särtsakas!” – NEW YORK TIMES

„„Mehhiko õudusjutt” hirmutas ja lummas mind. Silvia Moreno-Garcia tõestab taas, et ta on žanrite ülene võlur, üks meie aja põnevamaid ja olulisemaid autoreid.” – CHARLIE JANE ANDERS

„Moreno-Garcia jutustus on terav nagu skalpell, kuid kaks korda ohtlikum.” – A. J. HACKWITH

„Hõrgutavalt kõhe!” – VOX

„Süngelt särav ja lummav…” – YANGSZE CHOO

„Imeline romaan… jalustrabavalt õudne.” – SARAH GAILEY

SILVIA MORENO-GARCIA_on kriitikutelt kiita saanud romaanide „Gods of Jade and Shadow”, „The Beautiful Ones”, ja „Velvet Was the Night” autor ning Maailma Fantaasiakirjanduse auhinna pälvinud antoloogia „She Walks in Shadows” koostaja. Ta elab Vancouveris, Briti Columbias.

„Mehhiko õudusjutt” on pälvinud mitmeid auhindu, sealhulgas Goodreadsi, Locuse ja Briti Fantaasiakirjanduse auhinnad parima õudusromaani kategoorias.

Saadavus kauplustes

13,99 €

delivery icon