Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: ENNUSTAMINE KÜÜNALDE, MÜNTIDE, KAURIKARPIDE, PA

E-RAAMAT: ENNUSTAMINE KÜÜNALDE, MÜNTIDE, KAURIKARPIDE, PA
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: ENNUSTAMINE KÜÜNALDE, MÜNTIDE, KAURIKARPIDE, PA

Küünalde ja lampide kasutamine tuleviku ennustamiseks nii lihtsates kui ka keerulistes olukordades ulatub inimkonna kaugesse minevikku, kuid hoolimata nii soliidsest east astub kõigi rahvaste ennustamiskunst nüüd erksalt ka XXI sajandisse. Lugejad võivad selles raamatus tutvuda küünalde abil ennustamise tehnikatega. Peale selle tutvustame siin veel mitmete rahvaste traditsioonilisi ennustamismeetodeid, milles kasutatakse mitmesuguseid muid vahendeid kui seda on kõikjal levinud kaardid ja ruunid. Siin on räägitud ennustamisest müntide, kaurikarpide, pärlite ja isegi kruusakivide abil.

Need ja nendega sarnased, aga ka neist erinevad ennustamismeetodid on levinud mitmel pool Aafrika, Aasia ja Ameerika rahvaste hulgas. Need on näited sellest, kuidas ennustamist on aegade jooksul kasutatud tulevaste sündmuste teadasaamiseks. Muidugi on veel palju teisigi ennustamismeetodeid, sest ennustada saab peaaegu kõigi esemete abil ja kõiki neid ühte raamatusse kokku koguda on võimatu. Ainult et ennustamise lahtiseletamine on mõnel juhul, näiteks puult langevate lehtede järgi, keeruline. Seetõttu kasutavadki rahvad teatud kindlaid ennustamismeetodeid, kus iga märgi tähendus on paljude sajandite jooksul, kui neid on tarvitatud, selgemaks saanud.

Siiski tuleb meeles pidada, et eranditult kõigi ennustamismeetodite puhul kujuneb iga küünla, mündi, kaurikarbi, pärli ja kruusakivi tähendus iga ennustaja jaoks isiklikuks, seepärast on kõigis raamatutes toodud seletused ja näited üldised ja tutvustavad vaid, mida üks või teine märk on kellelegi tähendanud. Neid meetodeid kasutades loob iga ennustaja pikema aja vältel neist oma isikliku süsteemi. Tutvu raamatuga!

Saadavus kauplustes
4,99 €

4,53 €

-9%