Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Coachingu ratas
gallery icon
Galerii

Coachingu ratas

Coachingu küsimuste kaardid on mõeldud coachingu vestluste pidamiseks. Nad sobivad nii algajatele kui ka kogenud vestluste pidajatele.

COACHINGU RATTA MUDEL koosneb neljast põhiteemast, mis omakorda sisaldavad kolme alateemat. Mudelis on 12 coachingu teemat, millega töötada.
Kokku sisaldavad coachingu küsimuste kaardid 168 mõjuvõimast coachingu küsimust alates tuleviku disainimisest kuni elluviimiseni ja sellest õppimiseni.
Lisaks tuleviku loomisele ja elluviimise kavandamisele võimaldavad küsimused süsteemselt uurida elluviimise protsessis esilekerkinud väljakutseid ja õppida õnnestumistest. Tuleviku disaini küsimused jagunevad kahte põhiteemasse – tuleviku loomine ja elluviimise kavandamine.
Elluviimise küsimused jagunevad põhiteemadesse – väljakutsete lahendamine ja õnnestumistest õppimine.

Igat nelja põhiteemat saab uurida erinevate tahkude alt. Küsimused puudutavad nii käitumise strateegiaid, erinevate osapoolte vaatenurki kui ka nö „jäämäe veealust osa“– uskumusi, harjumusi, oskuseid, tundeid. Valitud on parimaid küsimusi süsteemsest, lahenduskesksest, neuro-lingvistilisest ja gestaldil põhinevast coachingust.

Coachingu küsimuste kaartide abil saate läbiviia mõjusaid ja süsteemseid coachingu sessioone nii individuaalselt kui ka meeskonnas.

Kasutamisvõimalused:

  • Üks-ühele vestlustes
  • Meeskonnas
  • Kolleegidevahelises juhtumite lahendamises
  • Enesecoachingus

Sihtgrupp: Juhid, coachid, õpetajad, nõustajad.

basket icon

Toode on otsas