Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Buddha ja Mässaja
gallery icon
Galerii

Buddha ja Mässaja

Kas olete kunagi mõelnud, miks mõned inimesed on tööl teistest edukamad?

Nad genereerivad ideid lennult ja tõmbavad justkui magnetiga ligi vajalikke inimesi. Nad ilmutavad töös tähelepanuväärset keskendumist ja loovust, teostades projekte, naeratus näol. Nad teenivad välja kõrgema palga ja edutamise. Kui nad äri ajavad, võidavad kõik.

Ja üks tähelepandavamaid eeliseid, mis neil näib olevat, on lihtsalt õnn.

Näib, et universum töötab nende kasuks.

See raamat õpetab, kuidas ka ise selliseks inimeseks saada. Menuraamatu „Erakordse elu kood“ autori Vishen Lakhiani uus raamat kõneleb vaimse õpetaja Buddha ja muutuste arhetüübi Mässaja kaksikjõudude äratamisest eneses. Koos muudavad nad oluliselt inimese eluviisi.

Vishen Lakhiani on Mindvalley asutaja ja tegevjuht. Mindvalley on sidus õppeplatvorm, mis ühendab meedia, filmitegemise, tehnoloogia ja reaalmaailma sündmused, et ehitada üles eriline hariduskeskkond, kus õpib enam kui kaks miljonit inimest. Vishen on kirjutanud New York Timesi menuki “The Code of the Extraordinary Mind”, mida on tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde (eesti keeles “Erakordse elu kood”, Tammerraamat 2017). Praegu tegeleb Vishen Mindvalley ülemaailmse laiendamisega, et viia selle õpetajad, tehnoloogia ja programmid mõne järgmise aasta jooksul sajasse riiklikku õppesüsteemi ning igasse Fortune 500 loendisse kuuluvasse ettevõttesse.

Saadavus kauplustes

29,99 €

delivery icon