Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

BAAR
Galerii

BAAR

Mark, Todd ja Zola on viimase kursuse tudengid, kes astusid juurakooli suurte lootustega, mida kütsid klantsreklaamid – ees ootab ilus tulevik, hea töö ja suur raha. Tasapisi aga selgus, et suur raha liigub ainult nende taskust kolmandajärgulise juurakooli arvele ja ka heast töökohast võivad selliste koolide lõpetajad suu puhtaks pühkida.

Kui veel tuleb välja, et ainult rahateenimiseks loodud kooli omanik on hämar tegelane, kes on seotud ka pankadega, mis tohutuid õppelaene vahendavad, saab selgeks, et noored on püütud lõksu, kust pole lihtne pääseda.

Nukrad väljavaated tööd saada, mäekõrgune võlakoorem ja rõhuv stress – kuid ehk on siiski lootust välja rabeleda? Ja võib-olla seejuures isegi kopsakas summa taskusse panna?

Proovida tuleb ...

Jaan Martinson soovitab: “Kohtu- ja juriidiliste thrillerite legend John Grisham jätkab tänuväärset tegevust kapitalismi ja rahamaailma tegelikkuse lahkamisel. Vaevalt et „Baar” midagi muudab, aga ehk avab mõne silmad ning loksutab mõistuse paika.

USA juura kõrgkoolid-rahamasinad. Kehv haridus, kõrge õppemaks, millest ligi pool voolab kooliomaniku tasku. Kas põhjatust võlalõksust on tudengil võimalik pääseda? On, sillalt alla hüpates. Ent kolmik – Mark, Todd ja Zola – otsib teist teed, mässib end veelgi sügavamale võrku, kuid siis turgatab… Nagu ikka. Grisham hoiab lugejat esimesest leheküljest viimaseni katkematus pinges, aga lõpuks leiab noortele väljapääsu.”

Saadavus kauplustes

27,99 €

Püsikliendile

26,59 €