Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ANDMISE JÕUD
Galerii

ANDMISE JÕUD

Ilmselt hakkab enamik inimesi lihtsalt naerma, kui nad kuuleksid väidet, et edu saladus võib peituda „andmises“. Samas pole suurem osa inimesi kaugeltki nii edukad, kui nad sooviksid.

"Andmise jõud" räägib loo ambitsioonikast noormehest nimega Joe, kes ihkab edu. Joe on suurte unistustega aktiivne müügimees, kes tunneb sageli, et mida rohkem ta pingutab, seda kaugemale ta oma eesmärkidest liigub. Peale üht järjekordset suure tehingu kaotust õnnestub tal kohtuda mõistatusliku ja legendaarse konsultandiga, kes tutvustab talle viit andmise seadust, mis on viinud nii teda ennast kui ka teisi nende seaduste järgijaid fenomenaalse eduni.

Mainitud seadused tuginevad põhimõttele, et kui sead fookuse väärtuse loomisele selles, milles oled parim ning ei keskendu teistelt millegi saamisele, liiguvad raha ja edu ise sinuni. Lisaks muutud sa aga inimeseks, keda ollakse alati valmis abistama ning kes on oodatud igasse seltskonda.

Kui otsid kergesti loetavat raamatut, mis sisaldab eluliselt olulisi tarkuseteri ja väärt õppetunde, on see raamat just sulle.

Kui me peaksime raamatut ühe lausega kirjeldama, siis ütleksime – „Andmise jõud” on raamat, mis õpetab olema parem inimene ja selle kaudu saavutama nii edu kui ka paremaid suhteid.

Saadavus kauplustes

20,99 €

Püsikliendile

19,94 €