Rahva Raamat logo
Raamatud
triangle icon
Kingitused ja kodu
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Muud
triangle icon
Cat sleeping on books
Inglismaa ajalugu
Heart Icon

Inglismaa ajalugu

23,99 €

Keldi juurtest normannide vallutusteni ja impeeriumini, mis levis üle maailma – Inglismaa tagasihoidlikesse piiridesse mahub rikkalik ajalugu. Ühena Euroopa ja kogu maailma võimsamatest riikidest on Inglismaa alati mõjutanud maailmas toimuvat. Eestilgi on Inglismaaga oma side – esimese maailmasõja ajal, kui Eesti võitles välja oma vabaduse, olid just inglaste laevad need, mis hoidsid Tallinna rannikuala vaenlasest puutumatuna. Seda ei saa kuidagi alahinnata, võimalik, et ilma selle toeta ei oleks olnud meie riiki.

Sellel saarel on kokku saanud paljud eredad lood ja tegelased ajaloost, alates viikingitest ja roomlastest kuni kõige tuntumate kroonitud peadeni. Elizabeth II oli kindlasti maailma kuulsaim kuningakoja esindaja. Inglismaa on olnud maailma suurim impeerium ja maailmasõdade võtmeriik. Kuid milline on selle riigi kujunemislugu?

Oma menuraamatus „Saksamaa lühiajalugu“ mahutas James Hawes ühe riigi ajaloo 304 leheküljele täis silmiavavaid kaarte ja jooniseid. Nüüd võtab ta samamoodi ette oma kodumaa Inglismaa. Rännates Caesari juurest Borisini, liikudes läbi vallutuste, impeeriumi ja maailmasõdade, avastab ta Inglismaa, mis on tavapärasest ettekujutusest üsna teistsugune.

Kunagi ei ole olnud paremat aega mõista, miks Inglismaa on just selline nagu ta on, ja pole olemas paremat teejuhti.

Lugejate tagasiside:

„Informatiivne, sisutihe, hästi kirjutatud ja heade illustratsioonidega. See peaks olema kohustuslik lugemisvara mitte ainult koolilastele, vaid igaühele, kellele pakub huvi Inglismaa ajalugu. Siin asetatakse perspektiivi Inglismaa ajaloo kaks peamist püsiomadust: põhja-lõuna lõhe ja invasioonitrauma. Oivaline teos ja ühtlasi lugejasõbralik.“

„Ma täielikult nautisin selle raamatu lugemist. See andis ülevaate paljudest teguritest, millest ma ei olnud kunagi kuulnudki.“

„Tore väike raamatuke, väga hästi koostatud, kuni Brexitini välja. Sobib suurepäraselt inimestele, kellele meeldib ajalugu ja kes tahavad sellest natuke rohkem teada, ilma et peaks väga palju raamatuid läbi lugema. Siin on kõik oluline olemas.“


Toode on otsas

Detailid

Arrow icon
  • Lehekülgede arv368 lehekülge
  • Suurus
    130 x 190 x 27 mm
    eye iconVõrdle suurust
  • VormPehmekaaneline
  • Lugemise aeg12:16 tundi
    info icon

    Arvutus põhineb keskmisel lugemiskiirusel, kus 200-250 sõna lugemiseks kulub 2 minutit.

  • ISBN9789916141670
  • Ilmumisaasta2022
  • Keeleestikeelne
  • KirjastusRAHVA RAAMAT
  • Lisamise aeg03.10.2022
  • TõlgeKaido Kangur
  • footer.no1-book-storeEesti suurim raamatumüüja
    footer.loyalty-programEripakkumised püsiklientidele
    footer.delivery-timeTasuta tarne tellimustele üle 39 €
    footer.fastest-deliveryKiireim tarne alates 2 tunnist

    Copyright © 2025 www.rahvaraamat.ee. Kõik õigused kaitstud.
    Rahva Raamat AS, 10421903, Telliskivi 60/2 (I-hoone), Tallinn, 15073, Eesti

    Inglismaa ajalugu - Rahva Raamat