Rahva Raamat logo
Categories
triangle icon
Rahva Raamat logo
Categories
Books
triangle icon
Audiobooks
triangle icon
E-books
triangle icon
Games
triangle icon
Stationery
triangle icon
Gifts
triangle icon
Music & Movies
triangle icon
Electronics
triangle icon
Special offers!
triangle icon
delivery icon

Shipping is free

home icon

Family Conversation Cards

Family Conversation Cards
gallery icon
Gallery

Family Conversation Cards

Family conversation cards

Meaningful and heartfelt conversations among family members are a real source of well-being and happiness. However, they are easier said than done, especially with kids. “How was school today?”, you ask a teenager – and you might get “Okay” as an answer. This response provides little insight, leaving the child’s true thoughts and feelings a mystery.

Initiating a conversation within a family that includes kids of different ages often feels like a game of chance, influenced by varying moods, levels of tiredness and perhaps even the phases of the moon. Yet, maybe the key lies in asking the right questions? Ones, that are stimulating to contemplate, and that don’t permit answers that aren’t carefully considered.

These 52 cards feature precisely the type of questions you’re looking for!
Recommended age: 7+
Players: 2-8


Family conversation cards

Sisukaid ja siiraid vestlusi pereringis võib pidada tõeliseks heaoluvitamiiniks! Taolisi jutuajamisi luua aga polegi nii lihtne, eriti kui peres on lapsed. “Kuidas täna koolis läks?” küsid teismeliselt. “Hästi!” tuleb napp vastus. Küsija midagi teada ei saa ning vastaja tegelikud mõtted ja tunded jäävad endiselt peitu.

Nii oli tihti ka peres, mille ühisloominguna need vestluskaardid sündinud on. Vestluste käimalükkamine tundus eri vanuses lastega pere vanematele pigem kui õnnemäng, mis tundus sõltuvat pereliikmete väsimusastmest ja võimalik et isegi kuuseisust. Ühel õhtul aga tekitas 8-aastase perepoja isevärki küsimus “Mis pani sind täna naeratama?” pereliikmete vahel niivõrd elava arutelu, et terve õhtu sai täidetud avatud ja siira mõtetejagamisega päeval toimunu üle. Just siis mõistis pereema: kogu trikk seisneb õigesti küsitud küsimustes! Sellistes, millele ei saa vastata ühesilbiliselt ja mõtlemata.

Ta innustas kõiki pereliikmeid ühistes vestlusringides veel taolisi küsimusi välja mõtlema, pani parimad kirja ning valminud vestluskaartidest kujunes lõpuks pere igaõhtune mänguline abivahend vestluste käimalükkamiseks ja päevasündmuste jagamiseks.

Nüüd on küsimustest valminud vahvate piltidega kaardid ka inglise keeles, mida saavad vestluste loomisel kasutada ka teised pered ja mitte ainult Eestis! Iga küsimus paneb vastaja päeva üle sügavamalt järele mõtlema, vaatama sellele tavapäratute nurkade alt või märkama nüansse, mis muidu ehk lihtsalt mööda libiseksid.

Soovituslik vanus: 7+
Mängijate arv: 2-8

Stock availability

€15.50

delivery icon