Rahva Raamat logo

Kategooriad
triangle icon

Rahva Raamat logo

Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud ja mänguasjad
triangle icon
Kooli- ja kontoritarbed
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Kasutatud raamatud

  • Avasta
  • Vaata kõiki
Kasutatud raamatud | Kokkuost | Rahva Raamat

Sinu jaoks ei ole oluline, et raamat oleks trükivärske, vaid eelistad pigem kasutatud raamatut, mis kannab endas lisaks huvitavale sisule ka teistsugust lugu? Meie e-poe valikust leiad eestikeelsed kasutatud raamatud nii tuntud kui ka vähemtuntud autoritelt. Valik on lai ja kinnitame, et vanad raamatud on sama hea sisuga kui uued. Vali oma uus kasutatud raamat välja!

Meil on ka raamatute kokkuost, kuhu saad tuua oma kasutatud raamatud. Loe selle kohta lähemalt siit.

Nädala TOP kasutatud raamatud

2024 TOP kasutatud raamatud

Uued kasutatud raamatud

Allahinnatud kasutatud raamatud

Kasutatud raamatud

Kasutatud raamatud ei ole kuidagi vähem väärtuslikud kui uued raamatud. Tihti on vanad raamatud hoopis tõelised pärlid, sest kasutatud raamatute sektsioonist võib leida teoseid, millele enam kordustrükke ei tule või mis on haruldase kaanedisainiga. Kasutatud raamatud teevad sinu raamatukollektsiooni unikaalseks.

Samuti on kasutatud raamatute lugemine hea võimalus vähendada oma ökoloogilist jalajälge ja panustada keskkonda, sest nii saad kaasa aidata vanade raamatute äraviskamise vältimisele. Ka maailma paberivarud on langustrendis ning uute raamatute trükkimine on muutumas aina kallimaks. Vanad raamatud seejuures on odavamad, võimaldades sul sama raha eest veelgi rohkem lugeda. Kui sa oled suure lugemusega või huvitud mõne raamatu puhul vaid kindlatest peatükkidest, siis kasutatud raamatute ostmine võib olla midagi täpselt sinule. Lisaks saad kasutatud raamatud ka uuesti edasi müüa!

Vanast raamatust õhkub midagi maagilist. Kui uute raamatutega käivad kaasas sellised märksõnad nagu värske trükilõhn ja laitmatult siledad leheküljed, siis kasutatud raamat annab edasi eelmise omaniku lugemisharjumusi ja peidab endas lisaks huvitavale sisule ka lugu, mida uus omanik lugemise kõrvale võib ette kujutada.

Kuhu viia vanad raamatud?

Sul on kodus terve posu kasutaud raamatuid, mis ootavad oma saatust? Ära lase neil kasutult tolmu koguda, vaid too need hoopis meile, sest meil on vanade raamatute kokkuost. Oleme kindlad, et sinu vana raamat võib olla kellegi jaoks uus ja rõõmu pakkuda veel mitmeid aastaid.

Rahva Raamatus ostame kokku heas korras eestikeelseid kasutatud raamatuid. Sinu hooleks jääb vaid teha oma kasutatud raamatutest nimekiri ja see meile saata, et saaksime sinuga huvi korral ühendust võtta. Täpsemad tingimused kasutatud raamatute kokkuostu kohta leiad siit.

Kasutatud raamatute müük Rahva Raamatus

Kasutatud raamatud on müügil Rahva Raamatu Pärnu mnt 10 aadressil asuvas Vanalinna kaupluses ja e-poes. Kasutatud raamatute valik meie poes on väga lai – leiad siit nii vanad lasteraamatud, teabekirjanduse, luuleteosed kui ka ilukirjanduslikud raamatud, kokaraamatud, biograafiad ja palju muud huvitavat. Viska pilk peale ja vali oma uus kasutatud raamat välja!

0 vastet

Filtreeri